Reklama:

Taťána Kuchařová ukázala své hříšné tělo zezadu. V bazénu předvedla pevný zadeček v růžových plavkách

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 5. 2024

Někdejší královna krásy Taťána Kuchařová si aktuálně užívá krás italského Toskánska. Tamní kopce a nádherná místa navíc objevuje v cyklistickém trikotu na kole. Do cyklistiky se zakladatelka nadace »Krása pomoci« zamilovala již před několika měsíci. Celé jaro šlapala do pedálů a nyní se pochlubila snímkem v plavkách, na kterém ukazuje své obdivuhodné křivky. Pohled na její pevný zadeček v růžových plavkách potěší jistě nejedno mužské, ale i ženské oko. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila známého stylistu slavných, aby zhodnotil plavky okouzlující blondýnky.

Reklama:

Taťána Kuchařová nepodcenila přípravu na plavkovou sezónu a již několik měsíců se věnuje tvarování svého těla. Již v únoru sdílela fotografii jen v jednorázových tangách, na které odhalila vyrýsované břišní svalstvo po zeštíhlující proceduře.

Reklama:

Jen co se trochu oteplilo, vyrazila zjara na kolo a na sociální síti Instagram ukázala, jak formuje spodní část těla. Pro mnoho žen problémové partie slavná blondýnka tvaruje a zpevňuje dlouhými výlety na kole. Není pro ni problém ujet více než 70 kilometrů.

Miss World z roku 2006 ale nejezdí jen po Česku, v cyklistickém vyrazila poznávat krásy Mallorcy a nyní si užívá spojení sportu a relaxace v nádherném Toskánsku. Po fyzicky náročném dnu si Taťána odpočinula v bazénu, ze kterého se jí naskytl překrásný výhled do krajiny.

Snímek sdílela ve svém »instastories«. Kromě toskánské krajiny ale na fotce zaujala i hříšná postava exmanželky Ondřeje Brzobohatého, kdy v růžových plavkách předvedla pevný zadeček. Módní guru Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil plavky někdejší královny krásy.

"Nevidím úplně ten střih, když stojí zezadu, nicméně to vypadá na klasickou podprsenku. Růžová barva je jedna z těch, které jsou letos na plavkách trendy. Taťána je nádherná žena a slušet jí bude jakákoliv barva, co se týká plavek," sdělil pro ŽivotvČesku.cz zkušený stylista Kája Pavlíček.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: