Těhotenství změnilo její tělo, s váhou 105 kg nechtěla žít. Mladá maminka popsala, jak dokázala zhubnout přes půl metráku

Bonnie Stainerová se v těhotenství přejídala
Bonnie Stainerová se v těhotenství přejídala
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2021

Bonnie Stainerová (37) nadváhou nikdy netrpěla. Vše se změnilo, když poprvé otěhotněla. Během požehnaného stavu se začala přejídat, snědla vše, na co dostala chuť a užívala si to. Když přivedla na svět dceru, chtěla zhubnout na původní váhu, pak ale znovu otěhotněla a kolotoč přejídání se znovu roztočil. Až když její sebevědomí kleslo pod bod mrazu a chtěla se vzdát práce, rozhodla se pro razantní změnu. Úbytek váhy jí vrátil sebedůvěru a navíc ji výrazně omladil.

Poté, co si Bonnie Stainerová dvakrát prošla náročným těhotenstvím, se její váha vyšplhala na 105 kilogramů. Jako profesionální dýdžejka měla maminka dvou dětí strach chodit do práce, lidé ji znali jako štíhlou a ona byla nešťastná z představy, že se na ni teď budou všichni dívat jako na tu ženu, která ošklivě přibrala.

"Nadváhou jsem nikdy netrpěla, dokud jsem poprvé neotěhotněla. Snědla jsem všechno, co mi přišlo pod ruku, a užívala jsem si, že se můžu přejídat. Když se dcera narodila, chtěla jsem zhubnout, ale po půl roce jsem znovu otěhotněla a místo hubnutí jsem se znovu začala přejídat," popsala Bonnie své problémy s váhou, jak cituje deník The Sun.

Před otěhotněním se Bonnie živila jako dýdžejka a poté, co přivedla na svět dvě dcery, přemýšlela, že s prací skončí. "Nechtěla jsem hrát a vypadat u toho jako balík. Váhala jsem nad tím, že dýdžejkou už nikdy nebudu a raději půjdu prodávat do supermarketu," řekla Britka, která jen potřebovala správný impuls.

"Dlouho jsem hubnutí odkládala, díky tomu mi došlo, že potřebuji, abych v začátcích měla nějaký vyšší smysl. Bez tréninku jsem se přihlásila na maraton, v němž za každý kilometr, který jsem uběhla, dostali peníze pacienti s rakovinou. To mě motivovalo," přiznala Stainerová, co bylo jejím prvním krokem v cestě za vysněnou postavou.

Podle matky samoživitelky je třeba být hlavně psychicky v pořádku. "Jakmile jsem se přestala trápit, vše šlo jako po másle. Nyní cvičím šest dní v týdnu, posiluji a samozřejmě se zdravě a pravidelně stravuji. Zhubla jsem 54 kilogramů a kromě zdravotních benefitů mi to přineslo i nové pracovní možnosti, občas si hraji na modelku," dodala Bonnie Stainerová s tím, že dnes je z ní žena, jakou toužila být a matka, která může být se svými dětmi aktivní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.