Televizní nevěsta míří pod skalpel. Jdu na první plastiku v životě, říká Natálka Mykytenko

Natálie byla hvězdou svatební reality show
Natálie byla hvězdou svatební reality show
Foto: Archiv TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 1. 2021

Známá televizní nevěsta Natálie Mykytenko (23) není zcela spokojená s tím, jakou krásou ji obdařila příroda. Chystá první plastickou operaci, která by ji měla posunout dál na její životní cestě. "Je to moje první a zároveň poslední plastika. Splní se mi sen," uvedla pro ŽivotvČesku.cz a popsala, kterou část těla si nechá vylepšit.

Hvězda svatební reality show Natálie Mykytenko (23) se zapsala do srdcí mužů i žen. Páni obdivovali její krásu, dámy diskutovaly nad tím, zda není moc chladná a odtažitá vůči Františku Gebrovi (36), kterého jí experti z řad biologů a psychologů vybrali za televizního manžela.

I když Natálka ušla pořádný kus cesty a sbírá fanoušky na sociálních sítích, tak chce jít ještě dál a hodlá vylepšit své tělo. "V pátek jdu na první plastiku v životě. Splní se mi sen, který mám od 17 let," uvedla Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz.

"Já jsem s tělem spokojená, nic měnit nechci, jen opravíme ňadra. V pátek se s panem doktorem Romanem Kufou ještě poradíme, jak moc se bude zvětšovat. Jde o zvětšení a úpravu a moc se na to těším. Vždy jsem to chtěla, nyní mám možnosti, tak toho využiji," řekla půvabná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Natálka uvedla, že muži při tomto rozhodnutí nehráli žádnou roli. Nikdo ji k úpravě těla nenutil. "Chtěla jsem to já sama. Mě nejde do ničeho nutit, to musím vždy chtít já sama," dodala pro ŽivotvČesku.cz hrdinka svatební reality show.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.