Téměř vosí pas a postava snů bez námahy v posilovně. Manželka hokejového trenéra Vladimíra Růžičky ukázala své křivky jen v plavkách

Marie Růžičková s manželem
Marie Růžičková s manželem
Foto: Se svolením Marie Růžičkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 7. 2022

Manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky (59) je aktuálně na dovolené v Turecku. Růžičkovi jsou nejen pohledným párem, ale také rodiči vychovávající čtyřletou dceru Lejlu. Pohledná maminka si i po narození dítěte po léta udržuje skvělou figuru. "Cvičím doma, do fitness centra nechodím," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická Marie Růžičková na dotaz, jak to dělá, že si své křivky udržuje v dobré kondici.

Marie Růžičková, která se v létě 2017 provdala za trenéra litvínovských hokejistů a živoucí legendu z Nagana Vladimíra Růžičku, se udržuje krásná a také štíhlá. Navíc spolu pár vychovává rozkošnou dceru, která roste jako z vody.

Aktuálně je pohledná tmavovláska s dcerou na dovolené v Turecku, kde byla i v loňském roce. Na sociální síti Instagram se pochlubila snímkem, který jasně dokazuje, že si své křivky hlídá. Pro ŽivotvČesku.cz popsala svůj recept na parádní figuru.

"Cvičím doma, do fitness centra nechodím. Myslím si, že postavu si držím díky tomu, že se celkem dost hýbu. Hodně chodím na procházky s dcerou a prakticky pravidelně si každé ráno zacvičím a pak ještě během dne si dám pár sklapovaček nebo nějaké cviky. Zkrátka vždy, když mám chuť, tak si zacvičím. Nevím, jestli by mě fitness trenéři pochválili, ale já si jedu to svoje, jak se cítím nejlépe," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz Marie Růžičková s tím, že má velkou slabost pro sladké, takže musí být pořád v pohybu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.