Tento dům již měla Monika Babišová opustit. V luxusním sídle žila s rodinou 17 let

ANDREJ BABIŠ NEMOVITOST PRŮHONICE
ANDREJ BABIŠ NEMOVITOST PRŮHONICE
Foto:
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 4. 2024

Poslanec a expremiér Andrej Babiš se po třiceti letech společného soužití rozchází se svou manželkou Monikou Babišovou. Dvojice to oznámila na sociálních sítích v pátek vpodvečer. Informace o rozchodu známého páru nepřišly jako blesk z čistého nebe. O tom, že mezi manželi není zřejmě něco v pořádku, informovala redakce ŽivotvČesku.cz již o velikonočních svátcích. V médiích se spekuluje o tom, že Monika Babišová se od manžela odstěhovala již před několika měsíci. Jedná se ale o nepotvrzenou informaci. Redakce atraktivní blondýně zaslala dotaz, zůstal bez odpovědi. Dále portál ŽivotvČesku.cz před časem zjišťoval, co všechno známému miliardářovi ve středočeských Průhonicích, kde žije řadu let, patří. Při té příležitosti také nafotila dům, kde Monika Babišová strávila většinu společného života s manželem. Hodnotu vily pro ŽivotvČesku.cz odhadl špičkový realitní makléř Dušan Měchura.

Andrej Babiš a Monika Babišová se po třiceti letech rozhodli, že půjdou každý svou cestou. Velkolepá svatba na farmě Čapí hnízdo přitom proběhla před necelými sedmi lety. Manželé Babišovi mají spolu dvě dospělé děti - Vivien a Frederika, který v současnosti studuje v zahraničí. Právě s oběma dětmi žili manželé do svého rozchodu v luxusní průhonické rezidenci, ze které se podle spekulací Monika Babišová už před časem odstěhovala. Na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz ve znění, zda je pravda, že dům, v němž žila s manželem, již neobývá a bydlí jinde s dcerou, nereagovala.

Redakce ŽivotvČesku.cz také nafotila dům, kde politik a podnikatel s Monikou a dětmi žil od roku 2006. Luxusní rozlehlá vila je obehnaná dřevěným plotem a dle slov politika z roku 2022 se z ní nikdy nechce odstěhovat.

Před časem se fotograf portálu ŽivotvČesku.cz do Průhonic vydal, aby zjistil, co všechno tam známému miliardářovi patří. Podle lidí ze sousedství se říká, že když se v Průhonicích uvolní jakýkoliv lukrativní objekt či pozemek, vždy se objeví mocný a movitý kupec - místní občan Andrej Babiš.

Politik vlastní kromě zrekonstruované Sokolovny, kde se nachází fitness, restaurace, wellness a dětské hřiště, také francouzskou restauraci, cukrárnu, pekárnu a spekuluje se i o nedaleké čerpací stanici.

Špičkový realitní specialista Dušan Měchura pro ŽivotvČesku.cz odhadl, jakou hodnotu má průhonická vila Andreje Babiše. "Průhonice jsou díky blízkosti Praze lukrativní lokalitou, která patří skutečně k luxusním a vyhledávaným místům, a to zejména mezi movitými klienty. Pokud se bavíme o domě Andreje Babiše, tak si dokáži představit, že jeho hodnota přesahuje 100 milionů korun," uvedl zkušený makléř.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.