Reklama:

Tereza H. po návratu z Pákistánu našla vztah. MMA zápasníka Michala Kotalíka po přiznání lásky téměř uspal norský bijec ve druhém kole

Češka v Pákistánu Tereza H.
Češka v Pákistánu Tereza H.
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2022

Tereza H. (26) se po dlouhých letech v Pákistánu letos na jaře vrátila do České republiky a také do normálního života. Téměř čtyři roky ve vězení trávila ještě donedávna nejen ona, ale také MMA zápasník Michal Kotalík (27), se kterým se velmi sblížila. V sobotu večer se její vyvolený po téměř čtyřech letech utkal s v kleci na pražské Štvanici pod hlavičkou asociace Oktagon s norským bijcem Ole Magnorem. Prohrál ve druhém kole na submisi. Pro ŽivotvČesku.cz jeho prohraný duel okomentoval MMA trenér David Vyvážil.

Reklama:

V Láhauru strávila téměř čtyři roky za mřížemi poté, co byla obviněna z pašování heroinu. Později uspěla u odvolacího soudu, nyní je znovu svobodná a objasňuje svůj příběh na sociálních sítích. Tereza H. na roky strávené v Pákistánu nikdy nezapomene, nyní ale v Česku dohání promarněná léta a buduje si základy pro dobrou budoucnost - našla si dokonce partnera, se kterým se vídá.

Reklama:

V podstatě ve stejný čas, kdy si Tereza H. odpykávala trest v Pákistánu, se ve vězení nacházel i MMA zápasník Michal Kotalík. Ten byl v Česku odsouzený za těžké ublížení na zdraví poté, co se v roce 2018 popral u diskotéky. Dá se skoro označit za ironii, že ho životní cesta svedla právě k Tereze H., se kterou se v posledních týdnech sblížil. "Odepsala mi, což jsem ani nečekal, a začali jsme si psát víc," přiblížil zápasník před pár dny v rozhovoru pro iDnes.cz.

Michal Kotalík se po odpykání svého trestu v sobotu večer poprvé představil v kleci na pražské Štvanici, kde bohužel podlehl svému norskému soupeři. Pro ŽivotvČesku.cz k jeho zápasu, který ve svém úvodu vypadal velmi nadějně, poskytl krátký komentář MMA trenér David Vyvážil

"Michal měl brutální nástup a vypadalo to, že zápas skončí v prvním kole po pár vteřinách, když Nora několikrát velmi tvrdě a šikovně trefil a otřásl jím. Knockoutem to ale neskončilo a Nor se z nevydařeného úvodu oklepal. Michal Kotalík v dalších minutách prvního kola působil přemotivovaně a vyčerpaně. Nor měl ale dominantní závěr a přenesl si to i do kola druhého. V něm se mu povedlo soupeře utáhnout na RNC (jedná se o techniku škrcení zezadu, pozn. red.) a připsat si třetí výhru v řadě. Je to škoda, úvod zápasu pro Michala vypadal nadějně," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz trenér pražského gymu Renegade David Vyvážil.

V tuto chvíli je vztah Terezy H. a Michala Kotalíka v začátcích a plánování společné budoucnosti, jak vyplynulo ze slov zápasníka, není na stole. Mladá Češka se soustředí na začlenění do běžné společnosti a na práci, její partner pak na návrat k MMA, který mu v sobotu ale ideálně nevyšel.

"Vídáme se, rozumíme si. Zjistili jsme, že máme hodně podobný pohled na svět a stejný smysl pro humor. Umíme si udělat srandu z toho, co jsme prožili. Neberu se moc vážně, rád si ze sebe dělám legraci a Tereza to má stejně. Lidi se vás sice snaží chápat, že jste seděl, ale pochopí vás jen člověk, který si to sám prožil," uvedl před pár dny Michal Kotalík v rozhovoru pro deník iDnes.cz, co ho s Terezou dalo dohromady.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: