Reklama:

To nejlepší nakonec. Stylista hvězd zhodnotil oblek Marka Ebena. Promluvil i o moderátorových vlasech a vousech

Moderátor Marek Eben
Moderátor Marek Eben
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 8. 2021

Sobota byla závěrečným dnem desetidenního maratonu MFF KV 2021 a červený koberec ozdobila účast hollywoodských hvězd Johnnyho Deppa (58) a Ethana Hawkea (50), který na ceremoniálu převzal cenu. Po koberci se prošel i hvězdný moderátor Marek Eben (63), který je ve Varech každoroční stálicí. Pro ŽivotvČesku.cz jeho outfit zhodnotil profesionální stylista hvězd Kája Pavlíček (49), který populárnímu spíkrovi dal deset bodů z možných deseti.

Reklama:

Marek Eben provázel závěrečným slavnostním předáváním cen vítězům 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech za účasti našich i světových filmových osobností. A jako vždy platil za velkého elegána. Pro ŽivotvČesku.cz jeho večerní outfit a celkovou vizáž zhodnotil stylista hvězd.

Reklama:

"Při slavnostním zakončení festivalu oblékl smoking, protože jde o tradiční oblečení, které je na tyto akce nejvhodnější. Nosí se po 19. hodině. Jeho typickým znakem jsou lesklé klopy a lesklý lampas na straně kalhot a nosí se k tomu lakovky a samozřejmě motýlek s bílou košilí, což Marek Eben splnil na 100 procent. V obleku vypadal velmi hezky a elegantně. Měl upravené vlasy a vousy, takže je vidět, že jde o člověka, který ví, co se nosí, a to nejen z módního hlediska, ale i z důvodu nějaké etikety. Myslím si, že pan Eben ví, jak na to a mohl by být příkladem nejen hercům, zpěvákům, ale i politikům," řekl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček, který se v současnosti, ale i minulosti staral o řadu slavných tváří.

Festival se letos konal v odloženém termínu. Pořadatelé ho přesunuli z tradičního začátku prázdnin kvůli tomu, aby se více lidí stihlo naočkovat proti koronaviru a také s vírou, že se kinosály budou moci naplnit na sto procent.

Ke vstupenkám bylo potřeba si pořídit ještě pásku na ruku, která byla dokladem o bezinfekčnosti každého návštěvníka a umožnila vstup na festivalové akce. Vstup na všechny projekce byl navíc možný jen se zakrytím dýchacích cest.

Právě kvůli tomu krajská hygiena vyšetřuje hosty slavnostního zahájení ve Velkém sálu hotelu Thermal, kteří neměli nasazeny respirátory nebo nanoroušky. Z téměř 1200 přítomných jich byla většina.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: