Tomáš Magnusek musel nutně přibrat 15 kilogramů. Kvůli nízké váze zaúřadovaly nepříjemné zdravotní problémy

Režisér a herec Tomáš Magnusek
Režisér a herec Tomáš Magnusek
Foto: Se svolením Tomáše Magnuska
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 5. 2022

Když člověk chce, dokáže zdánlivě nemožné. Řeč je o režisérovi a herci Tomáši Magnuskovi (37), který se před časem pochlubil neuvěřitelnou proměnou, když se mu podařilo zhubnout přes 70 kilogramů. Ve svém boji s ručičkou váhy ani poté nepolevil a snažil se o další metu, která mu ale přivodila nepříjemné zranění. "Jak jsem hodně zhubl, pro kotníky to byla velká zátěž, bylo to celkově dost bolestivé," přiblížil pro ŽivotvČesku.cz filmař, který prozradil, že v souvislosti s rolí v seriálu musel na váze nedávno přibrat.

Charismatický umělec, který překvapil svou disciplinovaností a silnou vůlí jít si za svým hubnoucím cílem, nedávno poznal, že filmová branže mu může do cesty přihodit poměrně zásadní zkoušku.

"Musel jsem kvůli roli v seriálu Společně sami přibrat 15 kilogramů. Aby se při filmování efekt zesílil, štáb mi dal ještě huňatý svetr. Musel jsem vypadat tlustší a starší," ohlédl se pro ŽivotvČesku.cz talentovaný filmový podnikatel, který je původním povoláním učitel, s čím se v rámci role musel potýkat.

V seriálu, který by měli diváci v kinech spatřit v roce 2023, Tomáš Magnusek nejen hraje, ale je režisérem a podílel se i na scénáři. Aktuálně je v hubnoucím režimu, aby nabrané kilogramy opět nekazily jeho vizáž v dalším projektu.

"Shodil jsem 7 kilogramů a 8 mi ještě zbývá, protože dotáčím Bastardy 4, kde jsem měl právě o těch 15 kilo méně. Pro mě je to teď docela hrůza. Vždy jsem se smál, když jsem četl v novinách, že Russell Crowe musel přibrat a pak rychle zhubnout kvůli roli a říkal jsem si, že tohle nikdy dělat nebudu a teď jsem v tom už vlastně dva roky. Přesněji řečeno jsem zhubl, natočil Bastardy čtyřku, pak jsem točil ten seriál, kvůli němuž jsem musel přibrat a teď to zase shazuji," dodal pro ŽivotvČesku.cz Tomáš Magnusek, jak to má v současnoti v rámci hubnutí, kterým mnohé překvapil a získal si řadu obdivovatelů.


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.