Tomáš Plekanec se pochlubil snímkem s roztomilým synem. Tohle dojme snad každého

Nextfoto
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 18. 5. 2022

Hokejista Tomáš Plekanec (39) se dočkal s manželkou Lucií Šafářovou druhého společného potomka. Syn Oliver se narodil před pár týdny, a jak se zdá, rodina se s ním sžívá skvěle. Sportovec se nyní pochlubil dojemnou fotografií, na které se synem navazuje vzájemné pouto. V rodině mělo při plánování potomků rozhodující slovo zejména kouzlo přírody. "Neplánujeme, ale zároveň se nebráníme, necháváme to na přírodě," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Lucie Šafářová před časem.

Spokojení rodiče spolu již vychovávají dceru Leontýnku (2). Kromě toho má Tomáš Plekanec z předchozího manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (42) ještě dva starší syny - Matyáše (10) a Adama (6).

Tomáš Plekanec na snímku prokázal, že muži dokážou dělat více činností najednou, i když se obecně tvrdí, že tomu tak není, což zcela jistě těší jeho krásnou manželku, která si tak alespoň na chvíli může po náročných devíti měsících odpočinout.

Druhé těhotenství totiž dávalo Lucii Šafářové docela zabrat, zpočátku trpěla silnými nevolnostmi, které ji značně omezovaly. Teď už je ale po všem a těší se z narození svého druhého dítěte. Snad se také brzy bude moci vrátit ke sportu, bez kterého si život neumí příliš představit.

Necelé tři měsíce pokračují boje na východě Evropy, kdy 24. února podnikly ruské vojenské síly invazi na Ukrajinu. V současnosti agresor pokračuje v útocích v operační zóně na východě země, zejména v oblasti Doněcku. V okolí Severodoněcku u obce Syrotyne ale utrpěl ztráty a stáhl se. V dnešní ranní svodce bojových událostí o tom informoval generální štáb ukrajinské armády. Boje v současnosti už nejsou tak dynamické, jako tomu bylo v úvodu střetů. Podle analytika a vedoucího oboru Bezpečnostní a strategická studia Josefa Krause jsou obě strany poměrně vyčerpané délkou konfliktu, uvedl to pro ŽivotvČesku.cz s odpovědí na dotaz, co lze očekávat v rámci války v nadcházejících týdnech.

"K postavě mi můj sportovní život hodně přispěl. Mám pořád ráda různé sporty, jsem hodně aktivní člověk, ráda jsem v pohybu a cvičení mě baví neustále. Myslím si, že je to hodně o rutině a zvyku. Baví mě sportovat s manželem a přáteli, ale když není čas vyrazit s partou, tak si ráda zacvičím i sama doma," vysvětlila již dříve pro ŽivotvČesku.cz.

Eva Burešová (28) má rodinu nade vše, stejně tak jako její partner Přemek Forejt (35), se kterým očekává narození společného potomka. Také to je důvodem, proč ze svého soukromí neukazují zdaleka tolik. "Soukromí si chráníme a ctíme ho. Je to pro nás posvátná záležitost," vysvětlil dříve pro ŽivotvČesku.cz šéfkuchař. Aktuálně se herečka a zpěvačka pochlubila snímkem v přilehlých šatech, z něhož je patrné, že její požehnaný stav se čím dál více posouvá k termínu narození miminka.

Tenistka Lucie Šafářová (34) se na sociální síti pochlubila dojemným snímkem své rodiny, k...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu