Tomáš Plekanec se pochlubil snímkem s roztomilým synem. Tohle dojme snad každého

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2022

Hokejista Tomáš Plekanec (39) se dočkal s manželkou Lucií Šafářovou druhého společného potomka. Syn Oliver se narodil před pár týdny, a jak se zdá, rodina se s ním sžívá skvěle. Sportovec se nyní pochlubil dojemnou fotografií, na které se synem navazuje vzájemné pouto. V rodině mělo při plánování potomků rozhodující slovo zejména kouzlo přírody. "Neplánujeme, ale zároveň se nebráníme, necháváme to na přírodě," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Lucie Šafářová před časem.

Spokojení rodiče spolu již vychovávají dceru Leontýnku (2). Kromě toho má Tomáš Plekanec z předchozího manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (42) ještě dva starší syny - Matyáše (10) a Adama (6).

Tomáš Plekanec na snímku prokázal, že muži dokážou dělat více činností najednou, i když se obecně tvrdí, že tomu tak není, což zcela jistě těší jeho krásnou manželku, která si tak alespoň na chvíli může po náročných devíti měsících odpočinout.

Druhé těhotenství totiž dávalo Lucii Šafářové docela zabrat, zpočátku trpěla silnými nevolnostmi, které ji značně omezovaly. Teď už je ale po všem a těší se z narození svého druhého dítěte. Snad se také brzy bude moci vrátit ke sportu, bez kterého si život neumí příliš představit.

"K postavě mi můj sportovní život hodně přispěl. Mám pořád ráda různé sporty, jsem hodně aktivní člověk, ráda jsem v pohybu a cvičení mě baví neustále. Myslím si, že je to hodně o rutině a zvyku. Baví mě sportovat s manželem a přáteli, ale když není čas vyrazit s partou, tak si ráda zacvičím i sama doma," vysvětlila již dříve pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.