Třetím těhotenstvím to neskončilo, tvrdí Agáta Hanychová. Promluvila o jménech, syn měl být buď Romeo, nebo Angelo

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Jaromír Soukup a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2022

V živém vysílání na sociální síti se těhotná influencerka a moderátorka Agáta Hanychová (37) podělila o zajímavé detaily ze svého soukromí. Byla řeč o jménu pro miminko, aktuálních chutích i o tom, zda by si přála další dítě. Na to, které nyní nosí pod srdcem, se již s partnerem Jaromírem Soukupem (53) těší. "Vím, že pan Soukup si miminko velmi přál," prozradila nedávno trojnásobná a brzy čtyřnásobná babička Veronika Žilková (61) pro ŽivotvČesku.cz.

Miminko Agáty Hanychové, která je vyhlášená svou bezprostředností a mnohdy ostrým jazykem, by mělo přijít na svět v dubnu. O tom, jak se bude jmenovat a jakého bude pohlaví, fanoušci pohledné brunetky čile diskutují v komentářích u příspěvků na její sociální síti. Ona sama sice konkrétní jména neprozradila, zato se však pochlubila, jak chtěla původně pojmenovat svého nejstaršího syna Kryšpína (9).

"Kryšpín se měl původně jmenovat buď Romeo, nebo Angelo. Byla jsem ještě hodně mladá, když jsem ho čekala," sdělila omluvně sledujícím svého živého vysílání na sociální síti Instagram Agáta Hanychová a vyzvala všechny fanoušky, aby přestali hádat pohlaví děťátka. Sama by jej podle svých slov ráda zveřejnila do neděle.

Dále bývalá modelka prozradila, jak vnímá fakt, že čeká již třetího potomka, což je v dnešní době již relativně vysoký počet. "Vždycky jsem říkala, že bych chtěla jedno dítě. Teď čekám třetí a myslím, že jsem ještě neskončila. Snad nedopadnu jako moje maminka," řekla se smíchem a odkazem na svou slavnou matku, herečku Veroniku Žilkovou (61), která má celkem šest dětí - Agátu (37), Kordulku (17), Cyrila (33), Vincenta (25) a dva adoptované potomky, Markétu (35) a Honzu (30).

Agáta Hanychová má z předchozích vztahů kromě syna Kryšpína také dceru Miu (5). Jaromír Soukup má se svou exmanželkou dvě dospělé děti. Jejich první společný potomek, který se má narodit v dubnu, podle slov budoucí trojnásobné maminky přijde na svět v pražské porodnici na Vinohradech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.