Tři roky od svatby je jeho tempo stárnutí vražedné. Dnes byste Semira z Kobry 11 nepoznali

Herec se svou manželkou v roce 2017
Herec se svou manželkou v roce 2017
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2020

Jako dálniční policista Semir Gerkhan je herec Erdoğan Atalay (53) asi v nejslavnější německé dálniční kriminálce znám více než pětadvacet let. Mnozí diváci si ho dodnes pamatují jako uhrančivého šviháka s drsným policejním výrazem, který se před třemi roky oženil. Jenže i na něm se už podepsal zub času. A na fotkách to je dost vidět.

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači - přesně touto větou začíná seriál, ve kterém Erdoğan Atalay získal obrovskou popularitu.

Dnes by se s nadsázkou dal slogan změnit na jeho revírem je domov seniorů, jeho tempo je pomalé, jeho protivníci jsou léky na bolest kloubů, pleny pro seniory a zubní protéza... Jde o vtip. Stárnutí je přirozené a nikdo ještě nedokázal zastavit čas.

Pravdou ale je, že na Erdoğanovi se právě čas trošku vyřádil. Přitom to jsou tři roky, kdy se populární herec oženil a naopak by měl stárnout s velkou elegancí. Na druhou stranu, padesátku má seriálový hrdina už za sebou...

Herec, který v seriálu dokázal zničit tisíce aut, přišel o řadu seriálových parťáků a jako jediný vždy přežil, s herečkou Katjou Ohneckovou přivítal 9. července 2012 na světě syna Marise.

Erdoğan se s půvabnou Katjou oženil 28. září 2017 na radnici v Heidelbergu. Církevní svatba se konala 30. září téhož roku na zámku v Heidelbergu. Následně 28. května 2018 se jim narodila dcera Matilda.

Zajímavostí je, že od roku 2016 je producent seriálu Kobra 11.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.