Reklama:

Týnuš Třešničková v Karlových Varech připomínala Rihannu. Odhalila se moc, povzdechl si stylista

Influencerka Týnuš Třešničková
Influencerka Týnuš Třešničková
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 8. 2021

Do Karlových Varů na přehlídku renomované návrhářky Beaty Rajské (58) zavítala také influencerka Týnuš Třešničková (25). Fanoušci byli nadšení z jejího outfitu a přirovnávali ji k Rihanně (33) či herečce Salmě Hayekové (54). Stylista hvězd Kája Pavlíček tak nadšen nebyl. "Na můj vkus je to moc nahé," uvedl pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Týnuš se odhalila zbytečně moc.

Reklama:

Prestižní módní přehlídku Beaty Rajské si nenechala uniknout obdivovatelka krásy a dokonalých modelů Týnuš Třešničková. Ta na večírku sledovala sebevědomou modelku Andreu Bezděkovou (27) či okouzlující Kristýnu Schickovou (26).

Reklama:

Influencerka, kterou na Instagramu sleduje přes 400 tisíc fanoušků, v Karlových Varech ukázala zlatý overal od Debbie Brown. Její fanoušci a fanynky se pak přeli, zda jim Týnuš více připomíná žhavou zpěvačku Rihannu či nestárnoucí hollywoodskou hvězdu Salmu Hayekovou. Stylista slavných Kája Pavlíček byl při hodnocení outfitu ale kritičtější.

"Na můj vkus a podle posledních trendů je to moc nahé. Týnuš je krásná mladá žena s nádhernou figurou, tak proč vše odhalovat, proč tomu nenechat závoj tajemství, jak velí současné trendy. Je in návrat k ženskosti a rafinovanosti," vyjádřil se Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz.

"Šaty jsou krásné, jednoduché, ale příliš a zbytečně odhalující. Celý model bych ladil v nude tónech, to znamená, že zlatá s tělovou a zdůrazněná červenými botami a rtěnkou. Černá kabelka je tam trochu jako pěst na oko, vyměnil bych ji za červenou nebo nude," zhodnotil Týnuš Třešničkovou renomovaný stylista.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: