Ukázala perfektní postavu v plavkách, kterou jí mohou závidět i mladší modelky. Iva Kubelková prozradila, jak to má s prací na své figuře

Moderátorka Iva Kubelková
Moderátorka Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 5. 2022

Přestože se ve světě modelingu pohybuje již řadu let - 1. vicemiss se stala již v roce 1996, stále patří k těm nejkrásnějším ženám v českém módním průmyslu. Iva Kubelková (45) na sobě velmi pečlivě pracuje, což pochopitelně přináší své ovoce. Na sociální síti se nyní pochlubila snímkem bezchybné figury v plavkách. "Nerada běhám, to není nic pro mě," prozradila pro ŽivotvČesku.cz pohledná modelka ohledně toho, co vše pro svou postavu dělá.

Iva Kubelková sice již oslavila 45. narozeniny, na kráse jí to však rozhodně neubralo. Ba naopak se zdá, že zraje jako víno, a to také proto, že na sobě stále usilovně pracuje. Ačkoli nějakou roli určitě hrají také geny, zdaleka to neznamená, že není potřeba pro své tělo také něco dělat. To se bývalé 1. vicemiss z roku 1996 daří skvěle, protože se stále bez obav může ukázat i v prádle.

Naposledy tak učinila na sociální síti Instagram, kde zveřejnila aktuální fotografii v plavkách. Jak je vidět, na letošní plavkovou sezónu je skvěle připravena. Řadě žen i mužů jistě spadne brada, čeho všeho je možné za pomoci zdravého životního stylu dosáhnout.

Iva Kubelková se netají tím, že velkou část jejího úspěchu má na svědomí zdravá strava. Již 22 let je totiž vegetariánka, což mimo jiné znamená, že její jídelníček sestává spíše z lehčích pokrmů, které jsou plné zeleniny. Každý den také začíná až obědem, protože po ránu prý vůbec nemívá hlad.

"Stravu si nijak zvlášť nehlídám, tedy krom toho, že už přes dvacet let nejím maso, takže ta skladba je samozřejmě trošku jiná, než je běžné. Já to tak mám ráda, odlehčenější jídelníček mi vyhovuje, ale zároveň jím, na co mám chuť. Samozřejmě se necpu dorty každý den, ale když na sladké chuť mám, tak si ho dopřeju," řekla pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková s tím, že se rozhodně vyhýbá počítání kalorií, protože je to pro ni příliš velký stres.

"Co vám budu povídat, čím je člověk starší, tím více to udržování postavy bolí. Chce to pohyb, opravdu hodně pohybu," prozradila dále pohledná modelka a moderátorka pro ŽivotvČesku.cz. Sama se věnuje hlavně kruhovému tréninku, naopak ji prý vůbec neužije na běhání, které ji vůbec neoslovilo.

Iva Kubelková je již přes dvacet let vdaná za Georga Jiraska (63), se kterým má dvě děti, dcery Natálii (17) a Karolínu (13). Ty si již také vyzkoušely, jaké je projít se po mole. Podle jejich úspěšné maminky to však zatím nevypadá, že by je svět modelingu nějak zvlášť lákal.

"Nejsem si jistá, že holky půjdou do modelingu. Obě si to při studiu vyzkoušely a bavilo je to, ale momentálně je určitě nejdůležitější, aby dodělaly školy. A kdyby se potom pro modeling rozhodly, bránit jim samozřejmě nebudu a podpořím je v čemkoli, v jakékoli cestě, kterou si vyberou," vysvětlila momentální postoj svých děvčat Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.