Úplněk ve Vodnáři odstartuje změny v chování lidí i ve světě. Nebojte se říkat své názory, radí vědma

Astro - Ilustrační snímek
Astro – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2021

Sobota 24. července je ve znamení velmi silného úplňku. Lidem hrozí hádky a emoční nejistota. Mnoho lidí začne říkat svým blízkým pravdu, ti ale na to třeba nejsou připravení a hrozí nepochopení. "Všechno na světě podléhá změnám, dokonce i vy. Když už jste v těch změnách, snažte se konečně začít vyhýbat tomu, co vám neprospívá," řekla pro ŽivotvČesku.cz vědma Helen Stanku.

Úplněk ve Vodnáři přišel v sobotu ve 4:36. Už od rána mohou citliví lidé vnímat velké emoce a nestabilitu. Celý víkend hrozí hádky s partnery, ale po hádkách by se měl pročistit vzduch.

"Úplněk ve znamení Vodnáře v konjunkci se Saturnem může dát zabrat každému vnímavému člověku. Přinese emoční bouři a houpačku nálad. Saturn si totiž žádá, abychom se zase něco naučili. Záchrannou bude trigon Merkuru s Neptunem. Nese upřímnou pomoc někoho, s kým se starosti rozplynou. Dokáže pomoci zařídit důležité věci, dojít kompromisu, zažehnat konflikty a postoupit v nových formách vyjadřování svých emocí a pocitů," popsala pro ŽivovČesku.cz vědma Helen Stanku.

Úplněk ve Vodnáři vám ukáže, co je pro vás nejdůležitější. Možná přijde konečně změna některých starých návyků. Někoho naučí přijmout zodpovědnost za sebe a své konání.

"V době těchto úplňků ve Vodnáři je nejdůležitější to, co cítíte. Cokoliv, co se vám nechce, by šlo ve váš neprospěch. Tlačí vás do výletu, kam se vám nechce? Nemusíte. Nechce se vám po návratu z práce uklízet? Požádejte partnera, ať vynese smetí a umyje nádobí on. Vždycky, když děláte něco, co se vám nechce, oslabuje vás to. Přichází frustrace a hněv. A odskáčou to všichni. Všechno na světě podléhá změnám, dokonce i vy. Když už jste v těch změnách, snažte se konečně začít vyhýbat tomu, co vám neprospívá. Nebojte se měnit své názory. Úplněk ve Vodnáři vás přímo vyzývá k tomu, abyste se nebáli změnit úsudek. Úplněk ve Vodnáři přeje komunikaci. Naučte se říkat ne. Slůvko ne může druhé lidi provokovat. Pokud však řeknete místo toho: toto není můj šálek kávy, či nechce se mi, nebo: toto není zrovna pro mne, zbrousíte hranu," upřesnila vědma a kartářka pro ŽivotvČesku.cz, k čemu vliv měsíce svádí.

Učte se novým věcem a zkuste přijmout, že svět se mění. Nic nezůstává stejné, ani vaše myšlenky a vaše životy. "Nic už nebude stejné, vše se mění v proudu času. Žijete tady a teď. Bavte se a učte se," doporučila respektovaná vědma pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.