Už ví, že jen těžko pocítí takto její tělo. Felix Slováček opět otočil ohledně vztahu s Lucií Gelemovou a spolkl svou hrdost

Lucie Gelemová a Felix Slováček
Lucie Gelemová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 12. 2021

Ostrý konflikt mezi Lucií Gelemovou (38) a Felixem Slováčkem (78) nabral na obrátkách. Saxofonisty se hluboce dotklo, že strávila noc v hotelu s mladým mužem. Tuto událost drsně okomentoval a leckoho mohlo napadnout, že jeho slova jsou výrazem žárlivosti. On sám si ovšem nemyslí, že nyní silně narušené pouto by šlo ještě jakkoliv napravit. "Jestli bych chtěl Lucii zpátky? Já si myslím, že už to nejde," řekl Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz.

Felix Slováček a Lucie Gelemová ohlásili rozchod letos v květnu, i poté se ale čas od času společně objevili na veřejnosti a zůstávali přáteli. Dobré porozchodové vztahy jsou ale nyní minulostí, neb hudebník ostře reagoval na snímky, na nichž je jeho bývalá přítelkyně zachycena při vstupu do hotelu se statným mladým mužem. Bez ohledu na sedm společných let prohlásil, že šlo z její strany o »kur*vskou« záležitost, protože tohle rozhodně nečekal. Výtvarnice si ale jeho slova nenechala líbit a v sobotu vydala ostré vyjádření, v němž se ohlédla za celým vztahem a zároveň mu pohrozila.

"Osobně je mi velmi líto a upřímně mne mrzí, jak se vše vyvinulo. Felixe sem měla hluboce ráda, milovala a vážila si jej, což už teď nemohu  Možná je mé stanovisko napsané ostře, ovšem v té situaci a vyhrocených okamžicích, kterým jsem byla vystavována jsem byla nucena reagovat a bránit se. Pokud člověk něco podobného osobně neprožije, tak těžko pochopí a nemůže situaci objektivně posoudit, pokud ji sleduje jen z médií," uvedla Lucie Gelemová pro ŽivotvČesku.cz a následně na sociálních sítích svou myšlenku rozvedla.

Ve vyjádření na Instagramu bývalá přítelkyně Felixe Slováčka uvedla, že zatímco on jí celých 7 let zahýbal, ona mu byla věrná. Obvinila ho také, že jí pod vlivem alkoholu a zfetovaný prášky vyhrožuje. Nakonec zmínila, že pokud ji její někdejší partner a nyní už i bývalý kamarád nepřestane očerňovat, zveřejní videa s jeho výpady a kontaktuje policii, protože jeho chování mělo naplnit skutkovou podstatu několika trestných činů.

Felix Slováček si uvědomil, že použil velmi ostrá slova a nyní je mu to líto. "Samozřejmě, že člověk někdy udělá nějakou blbost. Stane se, že i kolikrát vykřikne: Ty krávo, já tě zabiju! I když toto jsem zrovna nikdy neřekl (stydlivě se pousmál). Ale víte, jak to je, jednou jsem řekl něco nehezkého o Karlu Gottovi, ale také to byla blbost. O někom občas něco řeknete, ale tak to nemyslíte, každému ujedou někdy nervy. Mám ji rád a vážím si jí a celé mě to mrzí," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Manžel Dagmar Patrasové (65) tvořil s Lucií Gelemovou pár celých sedm let. Rozchod bývalí partneři oficiálně ohlásili v květnu letošního roku, žádná zlá krev mezi nimi ovšem nepanovala a ve společnosti se nadále bok po boku přátelsky usmívali. Leckoho tak mohlo napadnout, že výtvarnice a hudebník se k sobě časem ještě mohou vrátit. Pokud ještě před několika dny existovala nějaká naděje, dnes je jasné, že navázání na romantický vztah už mezi nimi určitě není možné.

Že vztahy mezi ním a Lucií Gelemovou už jsou nenapravitelně poničené ví i sám Felix Slováček. Ten svá ostrá slova přehodnotil a bývalé přítelkyni poslal vzkaz. "Jestli bych chtěl Lucii zpátky? Já si myslím, že už to nejde. Ale přeji jí do života, ať se jí všechno splní," sdělil smutným tónem uznávaný skladatel a saxofonista pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.