V jídle se neomezuji a na cvičení nemám čas, říká Anife Vyskočilová. Ukázala vosí pas a postavu modelky

Moderátorka, herečka a podnikatelka Anife Vyskočilová
Moderátorka, herečka a podnikatelka Anife Vyskočilová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2021

Půvab a temperament má v krvi. Moderátorka a herečka Anife Vyskočilová (47) byla vždy krásná žena s osobitým kouzlem a na tom se nic nemění ani s přibývajícími lety. Navíc si udržuje štíhlou postavu, ale podle jejích slov je to spíše díky kombinaci vysokého pracovního tempa a správné volby šatníku. "Ve čtyřiceti je to s udržováním postavy už těžší, ale já mám velký frmol – starám se o svoji vnučku, mám kavárnu a cukrárnu, doma muže… na hubnutí ani cvičení nezbývá čas, protože mám hodně aktivit a práce," řekla pro pro ŽivotvČesku.cz.

Anife Vyskočilová má bulharské kořeny, ale v polovině devadesátých let se provdala za herce Ivana Vyskočila (75) a usadila se v Česku. Patří mezi ženy, které poutají pozornost nejen svou energickou povahou, ale také půvabem. Roky sice rychle ubíhají, ale na krásné moderátorce jako by ani nebyly vidět.

"Ve čtyřiceti je to s udržováním postavy už těžší, ale já mám velký frmol – starám se o svoji vnučku, mám kavárnu a cukrárnu, doma muže… na hubnutí ani cvičení nezbývá čas, protože mám hodně aktivit a práce. Samozřejmě si ale nestěžuju. Myslím si, že hodně lidí nad tím nepřemýšlí, člověk prostě stárne a tělo se přirozeně mění. Když jsem byla mladší, byla jsem hubenější, neměla jsem boky a vytvarovanou postavu. Naučila jsem se spíše kombinovat barvy a oblečení," řekla Anife Vyskočilová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jsou věci, kterým se cíleně vyhýbá.

"Nenosím kalhoty s nízkým pasem, ale naopak vysokým – vytvarují postavu a udělají ženě delší nohy. Protože já mám delší nohy, tak nosím kratší kraťasy a sukně, dlouhé by mě udělaly příliš malou, už tak mám 158 centimetrů. Taky kulaté výstřihy nejsou pro mě, zkracují krk, tak volím spíše hlubší výstřihy. Ženy po čtyřicítce mají také silnější ramena, proto se zaměřuju na tenká ramínka. U mě je to hodně o kombinaci oblečení, protože se nějak extra neudržuju. Nejvíce jsem vážila 54 kilogramů a teď mám 50 kilo," popsala pro ŽivotvČesku.cz krásná moderátorka a herečka, která se úspěšně pustila i do podnikání.

Je názoru, že velkou roli hraje při hubnutí a udržování váhy také psychika. "Když člověk hodně přemýšlí nad váhou, tak naopak přibírá. Přehnané řešení jídelníčku znamená omezování stravy a já dávám tělu, co samo chce. Když mám chuť si dopřát špekové knedlíky, tak si je dám. Ale nedám si tři, ale třeba dva, což mi na chuť úplně stačí. Jím během celého dne, ale opravdu malé porce," dodala Anife Vyskočilová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.