V Karlových Varech zazářil ministr Adam Vojtěch s manželkou. Šaty mám z butiku, říká půvabná Olga. Upřesnila, co pár čeká

Manželé Vojtěchovi se budou stěhovat do Finska
Manželé Vojtěchovi se budou stěhovat do Finska
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 8. 2021

Na zahájení Mezinárodního filmového festivalu (MFF) v Karlových Varech se přijel podívat také ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (34) se svou krásnou manželkou Olgou (37). Na červeném koberci se ukázali ve slavnostním a velmi jim to spolu sluší. "S líčením a vlasy mi pomohla šikovná vizážistka Andrea Horáčková a jsem za to velmi vděčná, patří jí poděkování. Bylo to pro mě moc příjemné, protože mi odpadla veškerá práce, co se těchto věcí týče," svěřila Olga Vojtěchová pro ŽivotvČesku.cz.

Hvězdy i významní politikové se představují na červeném koberci 55. ročníku MFF, který se koná po dlouhé odmlce z důvodu epidemie koronaviru. Filmový festival si nenechal ujít ani šéf rezortu zdravotnictví Adam Vojtěch, kterému dělá doprovod přirozeně jeho choť.

"Atmosféra je jako vždycky skvělá. Možná o to víc, že byla vlastně dvouletá pauza. Úplně tady cítíme, jak jsou všichni natěšení. Nicméně je s tím spojená ještě řada nějakých povinností, které se týkají opatření – člověk na to musí dávat pozor a hlídat si to. Zdá se, že to lidé dodržují, takže by to nemělo narušit zábavu," řekla Olga Vojtěchová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že o její půvabné vzezření se postarala profesionálka, které se svěřila do rukou.

Krásné šaty ve starorůžové barvě sice nepochází z dílny módního návrháře, přesto jí skvěle padly. "Nejsou od žádného známého jména, jen malý butik na Vinohradech (směje se). S líčením a vlasy mi pomohla šikovná vizážistka Andrea Horáčková a jsem jí za to velmi vděčná, patří jí poděkování. Bylo to pro mě moc příjemné, protože mi odpadla veškerá práce, co se těchto věcí týče," prozradila manželka ministra zdravotnictví pro ŽivotvČesku.cz.

Popsala také následující chvíle, které jsou doprovázené velkým nadšením. "Začne slavnostní zahájení a potom nás čeká film Zátopek, na který se velmi těšíme - jak to filmaři zpracovali. Snímek měl mít premiéru již před rokem a čekali s tím až na teď," dodala Olga Vojtěchová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.