Václav Noid Bárta si naordinoval přísnou dietu. Budu zase viset na kříži, to přeci nemohu být tlustý, říká

Václav Noid Bárta s Ivou Pazderkovou v Hudebním divadle Karlín
Václav Noid Bárta s Ivou Pazderkovou v Hudebním divadle Karlín
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 10. 2021

Nekouří, nepije alkohol, maká na své psychické i fyzické pohodě a je nadmíru spokojený i v rodinném životě. Václav Noid Bárta (40) zažívá skvělé období a přiznal, že do pohody ho dostává i tradiční podzimní dieta. V jeho případě prý není už jen o vůli, ale patří k životnímu stylu. "Teď mám 85 kg, v létě jsem měl i 89, to jsem ale naštěstí vyběhal na zahradě. Chci se dostat na 83 kg a chvíli to udržet," řekl zpěvák a skladatel pro ŽivotvČesku.cz.

"Nejsem ten typ člověka, který by mohl sníst, co vidí a pak vše během dne spálí, hlídat se musím. Před 14 dny jsem se rozhodl, že musím začít držet dietu. Je to hlavně kvůli roli Ježíše, která mě čeká. Říkal jsem si, že stačí, když bude Ježíš potetovaný, že na kříži by neměl viset tlustý Ježíš a ukazovat špeky," usmál se Václav Noid Bárta, když pro ŽivotvČesku.cz potvrdil, že se mu od léta podařilo shodit pár kilogramů a je to vidět na jeho postavě.

"Mám 85 kilogramů teď, v létě jsem měl 89, to jsem ale naštěstí vyběhal na zahradě, ale chci se dostat na 83 a chvíli si to udržet. Když se budu držet mezi 83 až 85 kg, tak budu mít cca 10 procent tuku v těle, to už je v pohodě," prozradil své plány s tím, že se těší, až bude moci své tělo ukázat divákům na jevišti. Sympatický zpěvák a skladatel prozradil, že na své tělo může nasadit i tvrdou dietu, protože jeho fyzická schránka s tím každé září už vlastně počítá.

"Naplánoval jsem si účelovou dietu, protože potřebuji zhubnout, už mám dole 2 kilogramy a tuk se snažím přetavit do svalů, kromě diety ještě hodně cvičím. Naordinoval jsem si přísnou kulturistickou dietu, takže jedu kuře, rýži, vážené porce a pak zase kuře a rýži a zase vážení... Je to přesně vypočítaná dieta, ale já si na to už zvykl, je to už třetí podzim, co takovou dietu jedu, dva roky zpět to bylo kvůli soutěžím. Mně ale i vyhovuje to, že vím, co mám přesně jíst a nemusím spekulovat, zda si mám dát raději svíčkovou, bůček či guláš," řekl upřímně pro ŽivotvČesku.cz muž, který s partnerkou Eliškou Grabcovou vychovává dceru Elišku. Noid je velmi rád, že jsou doma všichni na stejné vlně.

"S Eliškou oba nepijeme, nekouříme, snažíme se žít zdravě. Už to ani nebereme jako nějakou dietu, do které bychom se měli nutit, pro nás už je to prostě životní styl. Já mám i více energie, lépe se mi pracuje a zpívá, mám pocit, že toho za den více stihnu, je to prostě lepší po všech stránkách," sdělil dobře naladěný Noid, který doufá, že do divadelního a muzikálového života už na podzim nebude zasahovat koronavirus a s ním spojené uzavírání kultury.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.