Váhové výkyvy a zdravotní potíže. Tohle je důvod, proč se česká Barbie Gabriela Jiráčková fotí mnohem méně než dřív

Gabriela Jiráčková
Gabriela Jiráčková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2022

Influencerka Gabriela Jiráčková (22), která svou image vystavěla na dokonalém vzhledu kultovní panenky Barbie, se v poslední době na sociálních sítích vyskytuje méně než dřív. Nejprve to vypadalo, že je příliš zaneprázdněná pracovními povinnostmi, nyní se však ukázalo, že je za tím ještě něco dalšího. Plavovláska totiž přiznala, že ji nějakou dobu trápily zdravotní obtíže. Právě perfektní postava je přitom pro Gabrielu klíčová. Aby svého cíle dosáhla, musí být stále velmi disciplinovaná. "Vstávám každý den mezi pátou a šestou hodinou ráno, aby se mi do harmonogramu vešlo i cvičení ve fitness centru," přiznala pro ŽivotvČesku.cz.

Už nějakou dobu není o Gabriele Jiráčkové na sociálních sítích slyšet zdaleka tolik, jako bylo dříve. Influencerka se přitom v minulosti na své profily fotografovala téměř celý den, a tak tento fakt mnohé všímavé fanoušky zaskočil. Mladá žena s vizáží slavné panenky svou menší aktivitu nejprve přikládala zvýšenému pracovnímu úsilí, rozhodla se totiž začít také s hudební kariérou.

"Podobné dotazy mi nejvíc přicházely před rokem, kdy jsem na svých sítích poprvé nebyla aktivní déle než pár dnů. To tehdy už dokonce zlí jazykové hned začali spekulovat, že u mě jistojistě nastala nějaká ta pooperační komplikace a že se někde zhrzená skrývám," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Gabriela Jiráčková, která vzápětí dodala, že skutečným důvodem jsou především pracovní povinnosti.

Před měsícem influencerka skutečně přišla se svou hudební prvotinou, singlem s názvem »Where the Sun has gone«, který vydala symbolicky na 77. výročí konce 2. světové války. Text písně byl inspirován modlitbou, kterou talentované zpěvačce zaslala její kamarádka skrývající se před bombardováním na Ukrajině.

Ani poté se však aktivita české Barbie nevrátila do starých kolejí. Na Instagramu v těchto dnech přiznala, že ji sužovaly zdravotní potíže. "Zhoršil se stav mé štítné žlázy, která má za následek nerovnováhu hormonů a tím i výkyvy váhy. Jsem opravdu neskutečně hrdá na to, že po každodenní dřině ve fitku, důsledném dodržování stravy a péči mého osobního trenéra a blízkých mohu prohlásit, že jsem pro své tělo našla novou udržitelnou rovnováhu a opět se v něm každým dnem cítím víc a víc sexy," vysvětlila delší dobu své nepřítomnosti ve virtuálním světě Gabriela Jiráčková. K prohlášení navíc připojila i nové sexy snímky.

To nejhorší by prý mělo být za ní a cílevědomá influencerka aktuálně piluje svou postavu, aby vynikla v příštím videoklipu, který se chystá natočit v nejbližší době.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.