Reklama:

Vážila 160 kilogramů a stres zajídala. Smrt bratrance otevřela mladé mamince oči, dnes je úplně nový člověk

Becca Scheerová se změnila k nepoznání
Becca Scheerová se změnila k nepoznání
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 6. 2021

Duševní nepohodu řešila přejídáním a běžné činnosti jí dělaly problém. Jednatřicetiletá Becca Scheerová z amerického státu Virginie se až po smrti milovaného bratrance rozhodla, že ve svém životě potřebuje změnu. Z jídelníčku vyřadila cukry a nasadila ketodietu, díky které se jí za pouhý rok podařilo zhubnout 89 kilogramů. Poté musela podstoupit operaci k odstranění přebytečné kůže a dnes je úplně jiný člověke, než jaký bývala kdysi.

Reklama:

Becca Scheerová dlouhá léta žila na hraně. Přejídala se, kdykoliv se psychicky necítila dobře, a v nejhorším období vážila 160 kilogramů. Až po smrti bratrance, který také trpěl obezitou, se rozhodla se svým životem něco dělat. Už jen příprava a cesta na jeho pohřeb jí otevřely oči.

Reklama:

"Den před odletem na pohřeb svého bratrance jsem šla do salonu, abych si nechala patřičně upravit nehty. Židle, na které jsem seděla, pode mnou praskla. Viděla to moje máma a byl to jeden z momentů v tom měsíci, kdy jsem si říkala, jak špatně na tom jsem," svěřila se Becca na Instagramu.

Den pohřbu byl pro Beccu zlomový. "Na letišti jsem si odskočila, do kabinky jsem se sotva vešla a nemohla jsem se pak ani otřít. V letadle jsem potřebovala prodloužení k bezpečnostnímu pásu a před cestou jsem nepila, abych se ze sedadla nemusela po celou cestu zvedat," přiznala mladá Američanka.

"Když jsme se loučili s mým bratrancem, byla jsem víc naštvaná než smutná. Nechápala jsem, jak mohl nechat svou závislost vyhrát. Rychle jsem si uvědomila, jaký jsem pokrytec. Sotva se hnu a můj pohřeb by také mohl přijít brzy. Nechala bych tu své syny bez maminky a manžela bez ženy," popsala své pocity žena, která razantně změnila svůj život.

Pomocí ketodiety, pohybu a vynechání cukrů zhubla Becca Scheerová 89 kilogramů. Později musela podstoupit operaci k odstranění přebytečné kůže. "Ploché bříško a štíhlé ruce mám díky plastikám," svěřila se maminka dvou chlapců svým sledujícím, které inspiruje k podobné proměně, jakou prošla ona sama.

Se svým příběhem a pokračování cesty zdravým životem se Becca svěřila na sociální sítí, kde ji sleduje více než 140 tisíc lidí. Ti vidí hubnutí bez obalu, jizvy po odstranění přebytečné kůže a dostávají tipy ke zdravému stravování a cvičení.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: