Ve Tváři Eva Pilarová vypadala jako já. Podoba by byla, chybí zpěv, říká Zuzana Bubílková

Kostým v podobě Evy Pilarové spíše připomínal Zuzanu Bubílkovou
Kostým v podobě Evy Pilarové spíše připomínal Zuzanu Bubílkovou
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 9. 2020

Diváci 7. řady populární show Tvoje tvář má známý hlas začali kriticky diskutovat směrem ke druhému dílu. A většina se shodla, že zpěvačka Bára Basiková (57) připomínala spíš moderátorku Zuzanu Bubílkovou (68) než zesnulou českou královnu swingu Evu Pilarovou (✝80). "Řeknu to asi tak, že mi skutečně kostým byl dost podobný," zhodnotila oblíbená moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

Diváci rozhodně uznali, že soutěžící skvěle zpívali. Opřeli se ale do vizuálních proměn - kostýmů a masek - známých osobností. Nejvíce se řešil kostým Evy Pilarové, který spíše připomínal Zuzanu Bubílkovou. Sama slavná moderátorka připustila, že byla překvapena a v televizi viděla sebe.

"Pobavilo mě to, o čem lidé diskutují. Pravdou je, že když jsem se z některých úhlů dívala, tak maska měla baculatější tvář jako já. Eva měla velmi štíhlou tvář, takže jsem měla pocit, že jsem to já. A i když to potom Aleš Háma řekl, tak jsem si říkala, že to je jako bych tam před dvaceti lety seděla já," řekla se smíchem v hlase pro ŽivotvČesku.cz sympatická Zuzana Bubílková, která si nedávno založila vlastní Instagram a kostým Evy Pilarové tam svými fotkami komentovala.

"Přišlo mi to celé legrační. Takže když bych to shrnula, podoba by takhle u mě byla, ale chybí jen ten zpěv," dodala legendární Zuzana Bubílková k pořadu, který se řadí k divácky velmi oblíbeným.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.