Reklama:

Věhlasná kartářka Helen Stanku: Poslední dny března ovlivní partnerské vztahy

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 3. 2023

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. S tim lze překonat komplikace, které vás brzdí cestou k cíli, uvedla pro ŽivotvČesku.cz vyhledávaná odbornicepřes výklad karet Helen Stanku. Podle jejích slov dále Uran ve znamení Býka zajistí dostatek energie a empatie k mladším příbuzným, ale i dětem v okolí. "Nevyhýbejte se aktivním lidem, jejich pozitivní přístup k životu vás nakazí," zdůraznila.

Reklama:

V pondělí 27. března sextily Luny s Merkurem a Jupiterem mnohé rozradostní tím, že přinesou dobrou formu i dostatek síly. Konstelace je nakloněna významně cestování. Luna ve znamení Panny pomůže soustředit se na práci a napravit různé chyby. "Je to skvělý den pro zvládnutí zkoušek," podotkla pro ŽivotvČesku.cz respektovaná kartářka Helen Stanku.

V úterý 28. března bude přát konjunkce Merkuru s Jupiterem plánování. Ale také komunikaci. Je to příznivý den pro důležité pohovory a přípravy ke zkouškám. Už v odpoledních hodinách Luna vejde do konjunkce s Marsem a mnozí zatouží po větším klidovém stavu.

Reklama:

Ve středu 29. března může být vlivem kvadratury Luny se Sluncem náročnější vstávání. Naštěstí odpoledne a večer sextil Luny s Venuší a Uranem přinesou potřebu »družit se« s někým blízkým.

"Ve čtvrtek 30. března bude přát těm, kteří mají ambiciózní plány. Vlivem trigonu Marsu se Saturnem sice bude možné vnímat a spatřovat chyby v chování druhých, a možná to povede i k výměně názorů, ale Venuše v konjunkci s Uranem přeje obnovování kontaktů," upozornila slavná vědma.

Mars v trigonu se Saturnem v Rybách nenese jednoduché energie, ale v harmonickém trigonu mohou přinést něco dobrého. Saturn zklidní emoce kypícího Marsu a naučí ho správně hospodařit s energií. Je to skvělý den i pro náročnější práci.

V pátek 31. března bude den jako stvořený pro lásku. Konjunkce Venuše s Uranem a Luna vcházející do znamení Lva některé vyženou z komfortní zóny - podaří se však překonávat strach z odmítnutí a porážky. Vliv Uranu bude mít vliv na spontánnost a šílenství.

Prvního dubna dělejte všechny možné legrácky a smějte se. Nicméně buďte obezřetní. Kvadratura Luny s Uranem a Venuší může přehánět uštěpačností a vy se někoho můžete snadno dotknout. Naštěstí vám odpoledne pomůže trigon Luny s Jupiterem nebrat se tak vážně, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz Helen Stanku, která má výklad karet v rodinném dědictví.

Co dělat? Važte svá slova. Beranovi raději nezmiňujte, že vypadá, jako by měl slabou kondici a jeho nápady nejsou příliš dobré. Býk by nerozdýchal vaše spontánní konstatování, že něco přeplatil. Blíženec nesmí slyšet, že něčemu špatně rozumí a příliš mnoho mluví. Rakovi se neopovažujte vtipkovat na adresu jeho rodiny. Lvu nehaňte jeho nápaditost a smysl pro krásu. Panna nemůže slyšet, že něco stále kontroluje. Váha se urazí, když jí řeknete, že jí něco nesluší nebo, že příliš nevoní. Štíra se neopovažujte dirigovat. Střelec nesmí být svázaný, Kozoroha zkuste nazvat žihadlem a už s vámi nepromluví a Vodnáři s Rybami se budou zlobit, pokud si budete dělat legraci z jejich meditací a duchovních hodnot.

Kdo je Helen Stanku:

Studovala Církevní konzervatoř v Kroměříži. Působila jako členka pěveckého souboru Národního divadla v Brně. Od roku 2013 podniká. Je rozvedená a má čtyři děti. Pracovnu má v centru Prahy a patří k nejvyhledávanějším v oboru. Její horoskopy lze nalézt na portálu Kartářky světla.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: