Velká zpověď Dagmar Patrasové: Tvrdý vzkaz expartnerce Felixe. Ať se uklidní a stará o sebe

Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2021

Lucie Gelemová (38) a Felix Slováček (77) se po několikaletém vztahu rozešli. Malířka na sociálních sítích zveřejnila vyjádření, ve kterém uvedla, že rozchod byl jejím rozhodnutím a že hudebníkova manželka Dagmar Patrasová (65) jí zasahuje do soukromí zasíláním výhrůžných a vulgárních sms zpráv. Herečka se vůči vyjádření ohradila a pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že situaci neponechá náhodě. "Předám to právnímu zástupci. Její zasahování do mé rodiny a její pomluvy budu řešit," řekla Dagmar Patrasová.

Hudebník Felix Slováček a Lucie Gelemová se po 7 letech vztahu rozešli, malířka informaci sama uveřejnila na sociálních sítích. Ve svém vyjádření uvedla, že důvodem rozchodu byl Slováčkův přístup k manželce Dagmar Patrasové a také to, že ta ji má údajně od roku 2015 obtěžovat výhrůžnými a vulgárními zprávami.

Slova Gelemové nenechala Dagmar Patrasovou chladnou. "Není pravda, že by manžel chtěl bydlet u syna. Jakým právem se Gelemová prohlašuje za mluvčí, kde kdo bude bydlet? Je to lež a matení veřejnosti. To, že jí nevyšel její plán s mým manželem, ji neopravňuje k těmto lžím. Ať se paní Gelemová uklidní a stará se o sebe a ne o naši rodinu. Nemá to logiku a o její morálce si lidé už udělali přehled určitě sami," uvedla herečka a zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Informace, které bývalá přítelkyně Felixe Slováčka na sociální síti uveřejnila, nejsou podle Patrasové zcela pravdivé. "Paní Gelemová si může na svém Instagramu zveřejňovat, co chce. Otázkou je, zda-li je to pravda. Ona pro mě není partner. Lže a vymýšlí si. Předám to právnímu zástupci. Její zasahování do mé rodiny a její pomluvy budu řešit. Myslím, že tímto lhaním si body u mého manžela nenabere," popsala pro ŽivotvČesku.cz Dagmar Patrasová, jaké kroky plánuje.

Felix Slováček na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz uvedl, že je v zahraničí a ke stávající situaci se vyjádří později. "Je to nehorázné a drzé. Zneužívá nepřítomnosti manžela, který je v Arménii," doplnila pro ŽivotvČesku.cz Dagmar Patrasová k vyjádření Lucie Gelemové.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.