Věřím, že Jana je v tom baráku, tvrdí blízká příbuzná sedm let zmizelé Paurové

Jana Paurová zmizela před sedmi lety.
Jana Paurová zmizela před sedmi lety.
Foto: Archiv Jany Paurové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2020

Kriminalisté v sobotu ukončili prohledávání domu zmizelé Jany Paurové ze Slavětína na Lounsku. Na místě zajistili několik významných stop a předmětů. O jaké jde, muži zákona odmítli komentovat. Teď promluvila příbuzná ženy, kterou dlouhých sedm let nikdo neviděl. Je přesvědčena, že tělo je stále v domě.

Kriminalisté strávili v domě zmizelé Jany Paurové celkem pět dnů. Prohledávali každé místo, ať už jde o garáž, dům kůlnu. Patrně se snažili hledat i pod zemí.

V sobotu se vyjádřila mluvčí policie s tím, že stopa a předměty projdou analýzou. "Na místě zajistili stopy a předměty, které nyní budou předmětem zkoumání," uvedla mluvčí Policejního prezidia Kateřina Rendlová.

Ostatky zmizelé ženy kriminalisté nenašli. Jana Paurová, matka čtyř dětí, zmizela za záhadných okolností před sedmi lety z domu, kde žila se svým manželem.

Pokud jde o vinu, tak příbuzní ženy ukazují právě na jejího muže Pavla Paura. V obci se mezi místními mluví o tom, že v osudný den za nimi měl přijít mladší vnuk a svěřil se, že osudného dne něco viděl. "Kluk byl na výslechu a že se měl asi podříct, že něco by měl mít táta s tím starším synem," uvedla sousedka.

Teta Jany Paurové poskytla své přesvědčení, že tělo zmizelé ženy je někde v domě, pro TV Nova. "Já věřím, že Jana je v tom baráku, sice sedm let je dlouhá doba mohl jí někam odvézt, ale já prostě říkám, že Jana je doma," uvedla její teta Renata Winklerová.

Speciální tým Tempus, který se zabývá nevyřešenými případy, bude v hledání Jany Paurové pokračovat i nadále, ale na jiných místech.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.