Veronika Freimanová popírá zákony stárnutí. Botox ne, říká rázně herečka. Vysvětlila důvod

Herečka Veronika Freimanová
Herečka Veronika Freimanová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 5. 2021

Veronika Freimanová (65) by se mohla zařadit k hollywoodským ikonám, jako jsou například Sigourney Weaverová a Jane Seymourová. Stejně jako ony, i oblíbená česká herečka popírá zákony stárnutí a vypadá o mnoho let mladší, zároveň ale nesvádí pomyslnou bitvu s přírodou a za její skvělou vizáží nestojí pracovníci estetických klinik. "Botox ne, to by mě zbavilo mého zaměstnání," uvedla Veronika Freimanová pro ŽivotvČesku.cz.

Herečka Veronika Freimanová jako by zastavila čas. Je jí sice 65 let, ale za poslední léta se téměř vůbec nezměnila a vypadá alespoň o 10 let mladší, než ukazuje její skutečný věk. Elixír mládí v podobě injekcí s botulotoxinem si ale nedopřává a dokazuje tak, že ženy mohou být i po šedesátce přirozeně krásné.

"Botox ne, to by mě zbavilo mého zaměstnání. Já jsem babička a nechci hrát šestnáctileté slečny, chci hrát babičky. Je to součást mé práce," řekla Veronika Freimanová pro ŽivotvČesku.cz.

Oblíbenou herečku si lidé pamatují například z filmu Sněženky a machři, jako maminku z filmů Snowboarďáci a Rafťáci nebo také z novějších seriálů jako Vyprávěj a Kukačky. Od dob, kdy se proslavila, prošla jen malou změnou vzhledu a stárnutí by na ní člověk jen těžko pozoroval. Charakteristický je pro ni stále široký a vřelý úsměv.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.