Veronika Žilková promluvila o Jaromírovi Soukupovi. Dítě je to velmi chtěné, řekla herečka a prozradila detaily početí, kdy ho mediální magnát s Agátou plánovali

Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 9. 2022

Po prvotním překvapení, kdy se Veronika Žilková (60) nečekaně dověděla o tom, že do její rodiny přibude nové vnouče, pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že dítě, které čeká její dcera Agáta Hanychová (37), bylo plánované. "Dítě je to velmi chtěné," uvedla.

O tom, že herečka Veronika Žilková (60) bude mít další vnouče, se dověděla netradičně z médií. Její dcera Agáta Hanychová (37) očekává narození prvního potomka s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53), a to i navzdory tomu, že jsou spolu teprve čtyři měsíce. Tento fakt samozřejmě nahrával spekulacím, nakolik bylo dítě plánované a nakolik se jednalo o nečekané překvapení.

Světlo do situace vnesla právě budoucí babička Veronika Žilková, která pro ŽivotvČesku.cz exkluzivně prozradila detaily ohledně Agátina těhotenství. "Já jsem pouze prarodič, nikoli rodič toho miminka, takže se spíše musíte zeptat jich. Ale mohu říct, že miminko je to velmi chtěné a velmi vytoužené a že každé nové dítě je u nás v rodině vítáno," sdělila šťastná blond herečka.

"Vím, že pan Soukup si miminko velmi přál. On a Agáta jej plánovali přes léto," prozradila pro ŽivotvČesku.cz a nepřímo tak prozradila, kdy zhruba došlo k početí jejího očekávaného vnoučete. V tomto kontextu najednou získává úplně nový rozměr například fakt, že Jaromír Soukup své partnerce v poslední době velmi rozmlouval kouření. Je zcela pochopitelné, že si vzhledem k jejímu požehnanému stavu dělal starosti o zdraví její i děťátka.

Ani pro jednoho z páru se nebude jednat o rodičovskou premiéru. Agáta Hanychová má již z předchozích vztahů syna Kryšpína (11) a dceru Miu (5). Jaromír Soukup má z předchozího manželství s ekonomkou Monikou Drlíkovou syna Lukáše (27) a dceru Natálii (21).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.