Veronika Žilková si nechala prodloužit vlasy, a tím zachránila své původní. S delší hřívou omládla

Herečka Veronika Žilková
Herečka Veronika Žilková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 12. 2022

Herečka Veronika Žilková (61) se nedávno pochlubila novým partnerem, kterým je baskytarista skupiny Argema Josef Holomáč (62). V novém vztahu čím dál více krásní. Pochlubila se totiž vlasovou proměnou, která umělkyni výrazně prospěla - působí spokojeněji a vitálněji. Ve svém osobním životě jsem také spokojená," řekla na dotaz redakce herečka v souvislosti s tím, že se nedávno na sociální síti Instagram pochlubila novým partnerem.

S manželem Martinem Stropnickým (65), se kterým Veronika Žilková žila přes 18 let, se herečce vztah na jaře rozpadl. Z rodinného rozkolu sama viní především pandemii koronaviru, která způsobila, že zatímco její muž dva roky strávil jako velvyslanec v Izraeli, ona trávila čas v rodném Česku. Odloučení se tak na nich, stejně jako v případě mnoha dalších rodin, těžce podepsalo, uvedla to před časem pro ŽivotvČesku.cz charismatická herečka.

Pak se ukázalo, že v tom hraje roli jiná žena. Martin Stropnický navázal nový vztah přímo na pracovišti s o třicet let mladší kolegyní Markétou Horňákovou. "On v tom e-mailu napsal, že pokud se objeví někdo třetí, tak je to důsledek, nikoli příčina," sdělila herečka, která v dubnu potvrdila, že bývalý ministr a v současnosti velvyslanec v Izraeli má oči pro jinou ženu.

Veronika Žilková slzy ale neotírala dlouho. Nedávno se pochlubila novým vztahem. A v současnosti má za sebou další změnu. A to vizuální. Přesněji řečeno dostala prodloužení vlasů jako dárek od své dcery Agáty Hanychové (37). "Agátko, děkuji za první vánoční dárek. Vlasy, které teď mohou v maskérně žehlit, kulmovat i barvit. Moje vlasy trpět nebudou," uvedla herečka na svém Instagramu.

Veronika Žilková na první pohled působí velmi šťastně. Jejímu rozpoložení pomohlo určitě také to, že se její již nyní početná rodina brzy rozroste o dalšího člena - dcera Agáta Hanychová jí přivede v dalším roce již čtvrté vnouče. "U nás v rodině je každé dítě vítáno a miminko je to velmi chtěné. Vím, že pan Soukup si miminko velmi přál," uvedla nedávno pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.