Reklama:

Video jako ze StarDance plné tance a ženských křivek. Monika Babišová řádí v plavkách u bazénu a odhaluje perfektní figuru

Autor: Instagram Moniky Babišové |
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 10. 2023

Manželka bývalého premiéra Monika Babišová tráví první podzimní dny u moře. Se svými kamarádkami si užívá dovolenou v Černé Hoře, kde předvádí své svůdné křivky. Se svými sledujícími na Instagramu se nyní podělila o video, na kterém tančí na party u bazénu. Okouzlující blondýnka, jež oslaví příští rok padesáté narozeniny, je ve skvělé formě. Pro ŽivotvČesku.cz maminka dvou dospělých dětí prozradila, že v letních měsících má vždy o pár kilo méně. "A to o dva až čtyři kilogramy," uvedla krásná Monika Babišová.

Reklama:

Manželka Andreje Babiše aktuálně relaxuje na Balkáně, konkrétně v Černé Hoře. Se svými kamarádkami si užívají poslední horké dny v jednom z luxusních pětihvězdičkových hotelů. Okouzlující blondýnka nyní sdílela video na svém Instagramu, kde se svou partou tančí u bazénu.

Reklama:

Je zřejmé, že Monika Babišová má rytmus v těle a tanec miluje. Manželka lídra opoziční strany si na takzvanou závěrečnou party oblékla plážový kaftan luxusní značky, z něhož vykukují bílé bikiny.

Dvojnásobná maminka již dospělých dětí opět dokázala, že je ve skvělé formě a věk je jenom číslo. O své figuře promluvila začátkem srpna pro ŽivotvČesku.cz, kdy odpověděla na dotaz redakce, co stojí za jejími perfektními křivkami.

"V létě mám vždy o pár kilogramů méně než v zimě. A to o dva až čtyři kilogramy," sdělila Monika Babišová na dotaz redakce, že působí, že ztratila na váze.

Krásná blondýnka cestování miluje a v zahraničí tráví poměrně dost času. Kvůli omezeným časovým možnostem svého manžela Andreje často cestuje buď s dětmi, nebo se svou partou kamarádek. Jedno je jisté - Monika Babišová, jež se zabývá interiérovým designem, si život umí užívat naplno.

Monika Babišová
Monika Babišová
Foto: Se svolením Moniky Babišové / foto s vědomím Sab Lauren
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: