Víkend s hrozbou konfliktů. Můžete být protivní i sami sobě, říká numeroložka. Poradila, jak předejít problémům

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 9. 2021

V předposledním zářijovém týdnu se přehouplo léto do podzimu a podzimní rovnodennost, která nastala po deváté hodině večerní, zahájila nové období. Známá numeroložka Lenka Suchardová upřesnila, na co se připravit během volných dnů a čemu se raději vyvarovat, aby nenastal nějaký problém. "Můžete být hodně náladoví a protivní nejen sobě, ale i okolí, proto nezůstávejte doma a jeďte na výlet. Možná váš čeká rozhovor, který jste dlouho odkládali," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Magie čísel dokáže nahlížet do věcí, které mají přijít a nabízet jistá znamení. Může varovat také před rizikovými faktory, kterým je rozumné se raději vyhnout. Výklad numeroložky Lenky Suchardové na poslední zářijový víkend nese jistá poselství, ale právě i doporučení, jak zabránit některým konfliktním situacím.

"O víkendu jeďte na výlet, doma byste se nudili a byli také hodně náladoví, protivní sobě i svému okolí. Vyčistěte si hlavu, zapojte se do všeho, v čem se cítíte dobře. Můžete pak dojít k překvapivému vnitřnímu rozhodnutí. Možná se něčeho dobrovolně vzdáte, opustíte to nebo konečně uskutečníte rozhovor, kterému jste se dlouhou dobu vyhýbali a řeknete pravdu a dosáhnete mírové dohody," řekla Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že poslední noc tohoto týdne může být poměrně divoká především pro citlivé jedince.

"Sny z neděle na pondělí budou buď bojovné až agresivní, pak s něčím uvnitř nesouhlasíte, něco či někdo vás blokuje, ale nedokážete to fakticky řešit. Popřemýšlejte, o co se jedná a jak s tím naložit, abyste se od tohoto pocitu osvobodili a do budoucna vám to nepůsobilo větší problémy. Nebo můžete mít naopak sny úžasně inspirující a nabíjející. Berte to jako potvrzení správnosti myšlenky a spuštění zelené vlny k dosažení záměru," dodala na závěr známá numeroložka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.