Vlaďka Erbová se pochlubila dcerou, která vyrostla do andělské krásy. Moje děti jsou to jediné, co se mi v životě skutečně povedlo, říká exmodelka

Vlaďka Erbová
Vlaďka Erbová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 6. 2022

Modelka Vlaďka Erbová (40) se sice v posledních letech stáhla spíše do ústraní, svými potomky se ale pochlubí pokaždé ráda. V jejich domácnosti totiž panují nadstandardně dobré vztahy. "Velkou zásluhu na tom má moje maminka, která je pro mě velký vzor," vysvětlila »česká Halle Berry« pro ŽivotvČesku.cz.

V poslední době o Vlaďce Erbové není příliš slyšet. Světu showbyznysu se spíše vyhýbá a hodně si vybírá, kde se vůbec ukáže. Podle ní je důvodem to, že se rozhodla věnovat spíše svým dětem - Viktorii (16), jejímž otcem je hokejista Zdeněk Bahenský (36), a Marcusovi (10), kterého má ze vztahu s fotbalistou Tomášem Řepkou (48).

"Jsem hrozně vděčná za to, že jsem časem zjistila, že co se týče práce, méně je někdy více. I proto už se ze showbyznysu držím spíše stranou, pracuji jen pár dní v měsíci a zbytek času trávím s dětmi, protože jsou to jediné, co se mi v životě opravdu povedlo, a tak jsem na ně patřičně hrdá," řekla pro ŽivotvČesku.cz modelka s osobitým kratičkým sestřihem, čemu se nyní v životě věnuje nejvíce.

Její dcera Viktorie je již velká slečna a mají spolu opravdu vynikající vztah. Pro redakci ŽivotvČesku.cz Vlaďka Erbová popsala, jak dívku vidí.

"Viktorka je opravdu andělská. Je hodně jiná, ale v tom dobrém slova smyslu. Rodina je pro ni hrozně důležitá, stejně jako upřímnost. Není to takové to dítě, co by se někde couralo po nocích, lhalo a podobně. Vím, že se na ni můžu stoprocentně spolehnout a že mě dokáže skvěle zastoupit, pokud zrovna nejsem poblíž," prozradila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Viktorie se nezalekne ani domácích prací, vaření a podobných strašáků mladých dívek.

Na tom, že mají s dcerou perfektní vztah, má podle Vlaďky Erbové největší podíl její maminka, která je pro ni velkým výchovným vzorem. "Mě a bratra maminka vychovávala tak, jak se já snažím vychovávat svoje děti. Ve věku Viktorky se pro mě moje mamka stala nejlepší kamarádkou, stejně tak Viktorka ví, že za mnou může kdykoli a s čímkoli přijít, ať jsou to starosti nebo radosti," popsala své skvělé rodinné prostředí plné lásky a vzájemného porozumění.

Na své potomky si zkrátka podle vlastních slov Vlaďka Erbová nemůže stěžovat. I přes šestiletý věkový rozdíl mají prý oba sourozenci k sobě blízko a nedají na sebe dopustit. Starší Viktorie je navíc velice zodpovědná a s vážností přistupuje také ke studiu. Nepatří mezi děvčata, která by rodiče museli nutit do učení.

"Až přijde čas, kdy mě moje děti už nebudou potřebovat a vstoupí do světa dospělosti, tak myslím, že to pro mě bude opravdu hodně velký zásah a budu se s tím muset vyrovnávat. Jsem ten typ maminky, která se snaží být pro děti vším, takže to nejspíš bude velmi těžké," dodala pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.