Reklama:

Vyhublá a obrovský hrudník. Charlotte Štiková ukázala po delší době svou postavu

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 5. 2023

Charlotte Štiková (26) zaujala před časem veřejnost tím, že dokázala poměrně výrazně zhubnout. Mluví se obecně až o šedesáti kilogramech. Aktuálně se na svém profilu na Instagramu v takzvaném příběhu pochlubila, jak v současnosti vypadá. Ze snímku je zřejmé, že nadále s přebytečnými kilogramy svádí nelítostný boj. V poslední době se také začaly množit stížnosti »klientek«, kterým influencerka měla prodat přes internet oblečení, ale ani zboží, ani peníze nikdy neviděly. Starosti si o dceru dělá její otec Michal Štika, jak uvedl pro ŽivotvČesku.cz, který je patrně jako jediný se svou nejmladší dcerou v častějším kontaktu.

Reklama:

»Nejmladší Štika« Charlotte, sestra podnikatelky a influencerky Ornelly Koktové, se dlouhé roky potýkala s přebytečnými kilogramy, které se v jejím případě počítaly spíše na desítky než jednotky.

Reklama:

Nějakou dobu sice blondýnka působila, že je sama se sebou smířená, ohledně své figury se ale trápila. A to nejen z estetických důvodů, ale také zdravotních. Proto se minulý rok rozhodla, že se svou hmotností pořádně zatočí. Jak aktuálně její postava vypadá, ukázala na svém sociálním profilu na Instagramu.

Kromě hubnutí mladé influencerky se také hojně začalo mluvit o jejím údajně nesolidním byznysu. V uplynulých dnech totiž veřejným prostorem zarezonovala informace o tom, že Charlotte Štiková má údajně na internetu prodávat značkové oblečení, za které si nechá poslat peníze, ale zboží poté neodešle a se zákaznicí přestane komunikovat. Řada žen se obrátila i na redakci ŽivotvČesku.cz.

Údajně podvedené ženy se obrací také na rodinné příslušníky influencerky se žádostí o pomoc, jejich možnost do věci nějak zasáhnout je však značně omezená - Charlotte Štiková totiž se svými nejbližšími v poslední době přestala komunikovat. Dokonce se začalo spekulovat i o tom, že by měla užívat návykové látky.

Starosti si o dceru dělá její otec Michal Štika, který je patrně jako jediný se Charlotte v častějším kontaktu. O situaci kolem jejího »pochybného byznysu« se pochopitelně již z médií doslechl. "Vím, že se něco o nějakém oblečení psalo, ale mluvil jsem s ní a tvrdila, že vše je v pořádku, dušovala se, že všem všechno poslala. Ale o tom nic nevím, ani mi do toho nic není. Musím přiznat, že mi ale Charlotte připadá v posledních týdnech nestálá, občas dokonce nekomunikuje, přisuzuji to tomu, že na ni může mít vliv nějaké její okolí. Nevím, možná si třeba našla někoho nového a je z něj mimo, ale to nevím," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika.

Redakce kontaktovala influencerku opakovaně na jejím telefonním čísle, které ale bylo nedostupné, také na jejím Instagramu, ale doposud neodpověděla.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: