Z hokejové hvězdy kuchtíkem: Romana z MasterChefa milují dívky i muži. Porotci Punčochářovi pomáhá hubnout

Jde mu to s hokejkou i vařečkou…
Jde mu to s hokejkou i vařečkou…
Foto: Archiv RŠ

Roman Staša patří mezi diváky nejoblíbenější soutěžící show amatérkých kuchařů s názvem MasterChef Česko. Sympatický kudrnatý mládenec si dokázal získat srdce diváků nejen svým vtipem, dovedností, ale třeba tím, že v minulosti na ledě profesionálně hrál hokej. Dnes je dokonce trenérem porotce Jana Punčocháře.

Ještě jako teenager patřil Staša mezi talentované české hokejisty. Hrál v mládežnické reprezentaci po boku Jakuba Voráčka a později se zúčastnil zámořských kempů. V té době o něj jevili zájem skauti z NHL.

Následně přišel kariérní pád, když se nepohodl ve Zlíně s trenéry. Případný přestup by totiž kvůli svazovým tabulkám vyšel na milion korun, což klub odmítl zaplatit. "Teď jsem za to rád. V tom systému bych nechtěl být,“ nechal se slyšet soutěžící ze soutěže MasterChef s tím, že když se hráč v českém hokeji některému klubu znelíbí a nemá na to zaplatit vysoké odstupné, tak nemá ani možnost přestupu. 

Když to nevyšlo na ledě. Dal se na vaření. A týden co týden nejen divákům u televizních obrazovek, ale i porotcům dokazuje, že na to má...

Cvičí s Punčochářem

S hokejem nadobro nesekl. Živí se jím stále, a to jako trenér. Dokonce se stal osobním trenérem porotce Jana Punčocháře, kterého dal postavou pořádně do latě. "Chodím s Romanem pravidelně cvičit. Jsem teď více v pohybu a díky tomu jsem shodil asi deset kilogramů," řekl pro Život v Česku Jan Punčochář, který si služby Romana Staši nemůže vynachválit.

Středeční díl MasterChefa byl posledním před letní pauzou. Další díly začnou na konci léta.

V rodině bývalého ministra zdravotnictví a předního epidemiologa Romana Prymuly (57) se na...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.