Z hokejové hvězdy kuchtíkem: Romana z MasterChefa milují dívky i muži. Porotci Punčochářovi pomáhá hubnout

Jde mu to s hokejkou i vařečkou...
Jde mu to s hokejkou i vařečkou…
Foto: Archiv RŠ
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 6. 2020

Roman Staša patří mezi diváky nejoblíbenější soutěžící show amatérkých kuchařů s názvem MasterChef Česko. Sympatický kudrnatý mládenec si dokázal získat srdce diváků nejen svým vtipem, dovedností, ale třeba tím, že v minulosti na ledě profesionálně hrál hokej. Dnes je dokonce trenérem porotce Jana Punčocháře.

Ještě jako teenager patřil Staša mezi talentované české hokejisty. Hrál v mládežnické reprezentaci po boku Jakuba Voráčka a později se zúčastnil zámořských kempů. V té době o něj jevili zájem skauti z NHL.

Následně přišel kariérní pád, když se nepohodl ve Zlíně s trenéry. Případný přestup by totiž kvůli svazovým tabulkám vyšel na milion korun, což klub odmítl zaplatit. "Teď jsem za to rád. V tom systému bych nechtěl být,“ nechal se slyšet soutěžící ze soutěže MasterChef s tím, že když se hráč v českém hokeji některému klubu znelíbí a nemá na to zaplatit vysoké odstupné, tak nemá ani možnost přestupu. 

Když to nevyšlo na ledě. Dal se na vaření. A týden co týden nejen divákům u televizních obrazovek, ale i porotcům dokazuje, že na to má...

Cvičí s Punčochářem

S hokejem nadobro nesekl. Živí se jím stále, a to jako trenér. Dokonce se stal osobním trenérem porotce Jana Punčocháře, kterého dal postavou pořádně do latě. "Chodím s Romanem pravidelně cvičit. Jsem teď více v pohybu a díky tomu jsem shodil asi deset kilogramů," řekl pro Život v Česku Jan Punčochář, který si služby Romana Staši nemůže vynachválit.

Středeční díl MasterChefa byl posledním před letní pauzou. Další díly začnou na konci léta.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.