Z kapra mám trochu strach, přiznala Daniela Kolářová. Na štědrovečerním stole bude mít letos něco jiného

Oblíbená herečka Daniela Kolářová
Oblíbená herečka Daniela Kolářová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 12. 2022

Usměvavá herečka Daniela Kolářová (76) se stejně jako všichni chystá na blížící se vánoční svátky. Pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak v jejím případě přípravy probíhají, a prozradila, co bude letos zlatým hřebem jejího štědrovečerního menu. Překvapivě půjde o něco jiného, než je tradiční kapr.

Herečku Danielu Kolářovou diváci minulý rok na Vánoce viděli v roli sudičky v pohádce Jak si nevzít princeznu. Nyní se blíží další svátky, a tak sympatická umělkyně pro redakci ŽivotvČesku.cz popsala, jak se na ně těší a připravuje.

"Chystám se spíš docela pomalu, ale už mám upečené dva druhy cukroví. Plánuji udělat ještě jeden," popsala pro ŽivotvČesku.cz Daniela Kolářová, která si srdce svých fanoušků získala rolí v Nemocnici na kraji města, kde hrála nepříliš sympatickou Kateřinu Sovovou.

Většina Čechů si na Štědrý den neumí představit večeři bez kapra na stole, ovšem Daniela Kolářová se letos rozhodla přistupovat k hodům netradičně. "Abych řekla pravdu, mám z kapra trochu strach. Několik let zpátky totiž chutnal jako bahno. Takže letos budu dělat něco jiného, nejspíš pstruhy," prozradila pro ŽivotvČesku.cz, na jakou pochoutku se její blízcí mohou těšit.

Oblíbená herečka, která má dva dospělé syny, Matěje (45) a Šimona (47), je podle svých slov v osobním životě šťastná a má za sebou příjemný rok. Velmi ji však trápí politická situace v Evropě, kterou označila za ošklivou a která jí přidělává vrásky na čele.

"Každé ráno si pustím rádio a poslouchám všechny ty hrůzy. Není to hezký svět, ve kterém žijeme. Často včetně nás samotných, protože jsme toho součástí," otevřela se před časem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že o to více je vděčná, jak dobře se má.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.