Z Prostřena jsem se vzpamatovávala dva týdny, řekla Monika Binias. Urážky, vosk v jídle a podivné chování moderátora Richarda Sachera

Monika Binias
Monika Binias
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 1. 2023

Influencerka Monika Binias (50) na konci loňského roku kývla televizi Prima na účast ve speciální VIP epizodě oblíbeného kulinářského klání Prostřeno. To ještě bohužel netušila, jak šokující události během natáčení prožije. Jeden z účastníků, moderátor a bývalý novinář Richard Sacher (48), totiž předvede skutečně nevybíravé chování vůči ostatním soutěžícím, urazí, koho může, a vyvolá několik hádek. "Ještě dnes z toho s ostatními účastníky zvracíme," nešetřila kritikou Monika Binias ve svém vyjádření pro ŽivotvČesku.cz.

Televize Prima připravila speciální epizodu pořadu Prostřeno, do které pozvala známé osobnosti - influencerku Moniku Binias (50), zpěvačku Marii Pojkarovou (67), zpěváka Sámera Issu (37), finalistu SuperStar Jara Smejkala (31) a moderátora Richarda Sachera (48). Právě poslední jmenovaný svým kolegům připravil pořádně perné chvilky, na které nejspíš budou vzpomínat ještě dlouho. Bohužel však ne v dobrém slova smyslu.

"Jako první televize Prima oslovila mě. Marušku Pojkarovou jsem navrhla já, i když není úplně VIP v pravém slova smyslu, ale myslela jsem si, že je taková hodná a bude to fajn. Bohužel se poté ukázalo, že je také velmi snadno ovlivnitelná, takže ji Richard dokázal rychle dostat na svou stranu," popsala pro ŽivotvČesku.cz okolnosti vzniku konfliktní situace Monika Binias, která se v poslední době věnuje lifestylovému koučinku.

Richard Sacher si podle jejích slov vůči ostatním hostům nebral servítky, všechny slovně napadal, křičel, a dokonce se schovával pod stůl jako smyslů zbavený. "Vzpamatovávala jsem se z toho asi dva týdny a teď se mi to znovu připomnělo. Tenhle člověk, tenhle »nikdo«, kterého nikdo nezná a kterého do pořadu vzali jen proto, že Marie Pojkarová přesvědčila štáb, nám to bohužel všem pokazil, protože se nejspíš chtěl zviditelnit," popsala jeho šílené počínání značně rozmrzelá influencerka pro ŽivotvČesku.cz.

Richard Sacher je bývalý bulvární novinář deníku Blesk a spisovatel. V současnosti se věnuje mimo jiné moderování společenských akcí nebo astrologii, což je také důvodem, proč si jako zábavu na večer pro své hosty v Prostřenu připravil horoskop.

"Richard se bohužel choval hrozně. Když přišel Jaro Smejkal k němu do bytu, začal ho urážet kvůli tetování a řekl mu, že se nejprve bál, že mu přišel vykrást byt. Sámera také urazil, na kameru mu začal nadávat, že má stejně určitě nejraději sex s muži. Kromě toho křičel, kapal vosk do talířů, házel po ostatních jídlem, ale potom zase brečel a schovával se pod stůl, zkrátka hrůza. Ještě teď z toho s ostatními zvracíme," popsala Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz šílenou zkušenost, kvůli které přijela do Prahy z Německa, kde momentálně žije.

"Můj názor je takový, že je to vážně nemocný člověk. Je ten typ, kterého třikrát vyhodíte od stolu, ale on se stejně pokaždé vrátí," uzavřela celý otřesný zážitek blond influencerka s tím, že na něj skutečně dlouho nezapomene.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.