Za tři měsíce 25 kilo dole. Influencerka šla do sebe a prošla neuvěřitelnou proměnou

Jelly Devote
Jelly Devote
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 1. 2023

Švédská influencerka Jelly Devote (32) ohromila své fanoušky neuvěřitelnou proměnou své postavy. Blond kráska se totiž rozhodla skoncovat s alkoholem a rychlým občerstvením. Když přidala ještě pravidelný pohyb, tak jí o čtvrt roku později váha ukazovala o 25 kilogramů méně. "Nikdy jsem se necítila lépe," sdělila britskému bulvárnímu webu Dailymail.

Jelly Devote ze švédského města Vaxjo nepatří k nejvyšším ženám - měří pouhých 158 centimetrů. Ve svém nejhorším období přitom k této výšce vážila 80 kilogramů. V jednu chvíli si uvědomila, že svému zdraví neprokazuje nejlepší službu, a tak se rozhodla ke změně životního stylu. Výsledky se dostavily po poměrně krátké době.

Nejdůležitějším krokem, který sympatická blondýnka podnikla, bylo vysazení alkoholu a jídel z řetězců rychlého občerstvení. Dříve totiž nemívala problém navštívit klidně tři večírky týdně a ráno se budívala s kocovinou. Kromě toho jedla většinou vysoce zpracované potraviny, což její kondici příliš neprospělo. Že to takhle dál nejde, jí došlo ve chvíli, kdy se spatřila na nelichotivé fotografii v plavkách.

Plavovlasá influencerka začala jíst stravu, která sestávala převážně ze zeleniny a bílkovin. Spotřebu alkoholu omezila na jednu nebo dvě sklenky vína týdně. Kromě toho začala pravidelně cvičit. Její organismus zareagoval prakticky okamžitě - během tří měsíců zhubla neuvěřitelných 25 kilogramů.

"Už mě vůbec nezajímá, co si ostatní myslí o mém vzhledu nebo o mně. Mám se ráda, užívám si života a zároveň myslím na své zdraví. Momentálně jsem v nejlepším rozpoložení, v jakém jsem kdy byla, a jsem na svou cestu zatraceně pyšná," sdělila britskému serveru Dailymail.

V době, kdy se na svou cestu vydala, prakticky neustále sledovala kalorické hodnoty svých pokrmů a většinu času trávila v tělocvičně. Nyní je již spokojená se svou váhou, a tak nasadila spíše udržovací režim. Snaží se trávit čas především cestováním se svým manželem, a pokud má náladu, čas od času si dovolí také zhřešit a dopřát si, na co má zrovna chuť.

"Dny volna jsou stejně důležité jako dny práce, a to jak po psychické, tak po fyzické stránce," vysvětlila nositelka ladných křivek s tím, že se nikdy necítila lépe než právě nyní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.