Zase vypadáte šťastně, reagují lidé na zveřejněný snímek Anety Vignerové. Modelka řekla, proč odpustila Petru Kolečkovi, přiznala i své míry

Petr Kolečko a Aneta Vignerová
Petr Kolečko a Aneta Vignerová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 12. 2022

V srpnu mnohé nemile překvapila informace o tom, že Petr Kolečko (38) už netvoří pár s matkou společného syna Jiříka (2) Anetou Vignerovou (35). Modelka nakonec úspěšnému scenáristovi odpustila jeho milostnou avantýru s herečkou Denisou Nesvačilovou (31). V současnosti se pochlubila snímkem, kde se opět usmívá, a promluvila o tom, proč ho vzala na milost. Pro ŽivotvČesku.cz před časem sympatická tmavovláska uvedla, že se v jídle zásadně neomezuje, což otci společného dítěte vyhovuje. "Dám si ráda škvarky i koblihy. Partner je rád, že mám prsa i zadek," uvedla se smíchem.

Pro mnohé je obnova vztahu Anety Vignerové a Petra Kolečka poměrně velkým překvapením. Rozhodně to nevypadalo, že si nakonec uznávaný scenárista uvědomí, že rodina je vždy na prvním místě. V současnosti je modelka v horském středisku Jasná v Nízkých Tatrách a ze zveřejněného snímku je zřejmé, že má opět důvod usmívat se. Reakce jejích fanoušků je tak logická - pod snímek jí píšou, že opět vypadá šťastně.

Pro ŽivotvČesku.cz se pohledná maminka před časem rozpovídala, jak to má se svými mírami. "Vážím 65 kilogramů a měla bych asi vážit 62. Já to budu říkat otevřeně, snad to ženy ocení, nebudu to skrývat, nepotřebuji o váze lhát. Partner je za to rád, že mám zadek a prsa," uvedla s tím, že měří 181 centimetrů. Spekulace, že za rozchodem by třeba mohla stát její útlá postava, jsou tedy mylné. Modelka se nakonec o důvodech rozchodu a odpuštění více aktuálně rozpovídala.

"Je to těžké, ale řekli jsme si, že na vztahu budeme pracovat. Oba jsme udělali chyby, poučili se a snad už jsme dost starý na to je neopakovat. Je to pro mne velmi citlivé téma, ale máme spolu syna a moc si přeji, abychom opět byli rodina," svěřila pro deník Blesk Aneta Vignerová, která na horách nabírá nové síly. Jako doprovod s ní vyrazila kamarádka Soňa - maminka jejího bývalého přítele Michala Zemana, se kterou ji pojí letité přátelství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.