Dám si škvarky i tvarůžky, říká k dietám Aneta Vignerová. Partner ocenil, že lehce přibrala

Modelka Aneta Vignerová
Modelka Aneta Vignerová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 6. 2021

Modelka Aneta Vignerová (33) po boku svého partnera Petra Kolečka (37) jen kvete a užívá si roli matky. Nový rozměr ženství objevila po narození syna Jiříka a rozhodně si mateřství nekazí tvrdými dietami. "Dám si ráda škvarky i koblihy. Partner je rád, že mám prsa i zadek," řekla modelka pro ŽivotvČesku.cz se smíchem.

Když je člověk spokojený a cítí se dobře, tak se nemusí honit za dokonalým tělem. To si myslí modelka Aneta Vignerová, která si po boku scénáristy Petra Kolečka vychutnává život a mateřství. Aneta Vignerová řekla, že věci nechává volně plynout, a rozhodně se nenutí do cvičení, když se jí nechce a nemá čas. Věci by se podle ní neměly lámat přes koleno.

"Na sport jsem nikdy nebyla, ale nyní, když se starám o syna, tak jsem v permanentním pohybu, takže mám doma takové soukromé fitko. Chci říct, že po porodu si svého těla vážím více. Hodně chodíme s kočárkem ven, hodně se věnuji malému a neumím si představit, že u toho ještě skáču na karimatce. Popravdě řečeno, na nějaké sportování není čas ani chuť. Tělo teď nemorduji, užívám si toho úžasného pocitu, že jsem máma," řekla Aneta Vignerová pro ŽivotvČesku.cz upřímně s tím, že velkou část práce za ni udělá genetika.

"Mám i nějaké to kilo navíc, které umím skrýt, ale letos se úplně necítím na to, že bych se někde na koupališti vystavovala. Se synem se budeme koupat na zahradě v bazénu. Nepotřebuji se někam honit, užívám si chvíle se synem a na cvičení bude plno času, nemám pocit, že bych nyní musela něco dohánět. Já nepatřím k lidem, kteří potřebují být každý den ve fitku, já mám štěstí, že mohu hodně děkovat genetice. Maminka byla vždycky hodně štíhlá, jako mladá žena byla dost hubená, později se její tělo začalo více formovat do ženskosti, mám to asi podobně," přiznala modelka s tím, že v jídle se nikdy nehlídala a začínat s tím nehodlá.

"V těchto vedrech ani nemám moc hlad, jak se nyní starám o malého, tak se najím tak nějak při chodu. Ale já si umím užívat i jídlo, jsem ráda, že zase mohu jít s partnerem na večeři. Celý rok jsme byli zavření doma, hodně jsem vařila, takže na dietě jsem určitě nebyla. V jídle jsem si vždy uměla dopřávat, dopřávám si dnes a doufám, že dál si dopřávat budu. Dám si ráda i škvarky i koblihy, na tom jsem si hodně ujížděla. Ráda si dám sushi a z takových těch »​prasárniček« mám ráda rohlík se salámem nebo se šunkou a miluji tvarůžky," popsala pro ŽivotvČesku.cz jídelníček, který by u modelky čekal asi málokdo.

Aneta Vignerová neměla problémy promluvit také o váze. Kilogramy řeší snad každá žena a partnerka Petra Kolečka s tím nehodlá dělat tajnosti.

"Vážím 65 kilogramů a měla bych asi vážit 62. Já to budu říkat otevřeně, snad to ženy ocení, nebudu to skrývat, nepotřebuji o váze lhát. Partner je za to rád, že mám zadek a prsa. Myslím si, že při výšce 181 centimetrů je i těch 65 kilogramů v pohodě, je mi 33 let a beru to dnes jinak, nepotřebuji se nyní honit za »​modelkovskými« mírami," zakončila pozitivně naladěná modelka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.