Zázračné hubnutí Xindla X. Za 8 týdnů shodil 11 kilogramů díky jednoduchému receptu

Xindl X zhubnul 11 kilogramů
Xindl X zhubnul 11 kilogramů
Foto: showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 3. 2021

V poslední době se i s ohledem na epidemickou situaci hodně řeší téma hubnutí a přibírání. Úspěšný hudebník Ondřej Ládek (41), známý pod uměleckým pseudonymem Xindl X, se rozhodl zapracovat na své postavě a během pouhých dvou měsíců se mu podařilo zhubnout úctyhodných 11 kilogramů. Jeho recept na hubnutí je přitom jednoduchý.

Autor nespočtu hitů jako například Anděl nebo duetu s Olgou Lounovou (40) Láska v housce, který získal dokonce nominaci na ceny Anděl za nejlepší píseň i videoklip, se rozhodl pro zásadní životní změnu. V roce 2019 patřil oblíbený zpěvák k účastníkům taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí, kde prokázal, že se nebojí žádné výzvy a nakonec skončil s taneční partnerkou Markétou Dostálovou na osmém místě. Tehdy měl ještě kilogramy navíc, ale během posledních dvou měsíců na sobě hodně zapracoval a jeho proměna je obdivuhodná.

Během osmi týdnů se mu podařilo snížit hmotnost o 11 kilogramů, což už je opravdu znatelný úbytek váhy – navíc za velmi krátkou dobu. Za hubnoucím úspěchem je samozřejmě silná vůle, ale také několik základních zásad, kterých se Ondřej Ládek alias Xindl X držel.

"Děkuju moc za všechny ty milé reakce na můj minulý post, kde mi gratulujete, jak jsem zázračně zhubnul. Ale abyste v pátek při on-line koncertě nebyli zklamaní, musím vás předem varovat, že ten hubený dojem je dán z poloviny tím, že moje žena ví, jak mě vyfotit, abych vypadal hubenější, a z druhé poloviny tím, že moje žena ví, co mi obléct, abych vypadal hubenější… a až z té třetí poloviny to je tím, že jsem v rámci novoročních předsevzetí od ledna zhubnul 11 kilo. Takže děkuju za potlesk a v následujících měsících hodlám makat na tom, abych si ho zasloužil a vypadal takhle hubeně i v reálu. Po suchém lednu a suchém únoru pokračuju suchým březnem, dál počítám kalorie a nachozené kilometry, ať se na mě v létě na festivalech dá koukat," vyjádřil se s poděkováním Ondřej Ládek na svém oficiálním profilu s tím, že jeho hubnoucí cesta ještě nekončí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.