Zdravotní dohra po pádu Heleny Vondráčkové ze schodů: Zlomené žebro

Helena Vondráčková
Helena Vondráčková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2023

Zpěvačka Helena Vondráčková (76) v pátek v ranních hodinách upadla ve svém domě v Řitce nedaleko Prahy ze schodů a musela být převezena do Ústřední vojenské nemocnice. Následná vyšetření dopadla poměrně dobře, ale zároveň odhalila, že umělkyně si zlomila žebro. "Helča je potlučená, upadla ze šestého schodu, když se šla ráno napít," popsal pro ŽivotvČesku.cz manžel zpěvačky Martin Michal, co se v pátek ráno u nich doma odehrálo za drama.

Ve čtvrtek večer populární zpěvačka nechyběla na narozeninové oslavě producenta Františka Janečka, kde byla se svým manželem. "Pak jsme jeli domů a ráno se šla Helča napít a upadla na šestém schodě. Hned jsem volal záchranku," popsal pro ŽivotvČesku.cz manžel zpěvačky Martin Michal.

Podle PR manažera zpěvačky Luboše Procházky zpěvačku čeká doléčení, lékaři však zjistili, že Helena Vondráčková má zlomené žebro.

"Paní Helena Vondráčková se až na základě lékařské zprávy dozvěděla, že má po pádu ze schodů - kromě pohmožděnin - zlomené žebro. Nyní je v domácím léčení," uvedl.

Management zpěvačky v pátek okamžitě kvůli nešťastnému pádu přesunul veškerá její vystoupení a pracovní závazky.

"Naštěstí vyšetření neprokázala, že by šlo o něco více závažného, že by to vyžadovalo delší pobyt v nemocnici. Helča bude potřebovat klid a nabrat síly a oklepat se z toho šoku," dodal pro ŽivotvČesku.cz manžel věhlasné umělkyně, kterému se o celé situaci vůbec nemluvilo lehce.

"Děkuju všem za podporu a vaše pozitivní zprávy. Udělám vše pro to, abych se co nejdříve zotavila a mohla vám svými koncerty zase přinášet radost," prohlásila zpěvačka po návratu domů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.