Ze Štěpánky je už jen Štěpána. První Pavlova slova po rozchodu. Svou roli má i muž v její posteli

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk
Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 4. 2021

Říká se, že v lásce vždy prohraje ten, kdo miluje o trochu více. Vztah televizní nevěsty Štěpánky Hadenové (32) a sympatického Pavla Dleska (40) nevyšel, i když to nejdříve vypadalo, že si oba dobře rozumí a karty osudu jim jsou nakloněny. Zdá se, že tím více zakoukaným byl právě Pavel. "Ohledně Štěpány se už vše ví, takže nic víc by vás nezajímalo," řekl televizní ženich pro ŽivotvČesku.cz.

Když je televizní psychologové a experti z řad genetiky spárovali do televizní svatební reality, tak diváky hned zaujalo, jak sympatický pár tvoří. Divoká manažerka Štěpánka Hadenová a usměvavý kuchař Pavel Dlesk k sobě zapadli jako puzzle a dalo se jim věřit, že do show nešli jen kvůli zviditelnění.

Jenže dnes už pár netvoří. Redakce ŽivotvČesku.cz žádala zamilovanou dvojici o unikátní rozhovor a ze Štěpánky vypadlo, že už nějaký ten pátek jsou jen kamarádi. "Rozešli jsme, protože jsme přišli na to, že si více rozumíme jako kamarádi. Jsem na Páju moc akční. Pavel má rád takový svůj klid a já jsem spíše více akční člověk, proto jsme to ukončili, ale zůstali jsme přáteli," vysvětlila Štěpánka pro ŽivotvČesku.cz důvod, proč vztah mezi ní a Pavlem nakonec nevyšel. Později dodala, že od života čeká víc, než jen válení u televize.

Pavel Dlesk pozitivně nevypadal a jeho expartnerka už nebyla »Štěpánkou«, ale stala se z ní »Štěpána«. "Nejsem typ, co by měl co říkat. A ohledně Štěpány se už vše ví, takže nic víc by vás nezajímalo," napsal Pavel do redakce ŽivotvČesku.cz s tím, že o rozhovor zájem nemá.

Právě on je tím, kdo celý rozchod nese o poznání hůř, než potetovaná kráska, která přiznala, že už má v ložnici nového muže. "Přítele teď mám i nemám. Prostě si užíváme hlavně ty nejhezčí věci v posteli," přiznala bez okolků pro ŽivotvČesku.cz.

Pavel nakonec odhalil, že k rozchodu přispělo, když se začali bavit o rodině. "Nehádali jsme se, to ne. Plánovali jsme, co bude s rodinou, přece jen já jsem starší, ona mladší. Rozhodli jsme se nakonec náš vztah ukončit. Zůstáváme v kontaktu. Štěpánka mi nedávno volala a přála mi k narozeninám, tak mě to až překvapilo. Občas volá, když nemá co dělat, že chce jen pozdravit, to je od ní hezké," přiznal Pavel Dlesk v rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.