Žena pomohla kamarádce, než přivedla miminko na svět. Dědičný rys prozradil, že otcem holčičky je její vlastní manžel

Hailey Custerová a její manžel Travis
Hailey Custerová a její manžel Travis
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 12. 2021

Život občas přináší opravdu bizarní situace – za některé je člověk rád, na jiné by raději navždy zapomněl. Hailey Custerová (28) z amerického Wickenburgu musela strávit hořkou pravdu, která jí udeřila doslova přímo do očí. Když pomáhala těhotné kamarádce v nemocnici těsně poté, kdy se její nejlepší přítelkyně stala matkou, zjistila, že otcem miminka je její vlastní manžel.

Američanka Hailey Custerová prožívala štěstí díky početné rodině – s šestatřicetiletým manželem Travisem Bowlingem vychovávala čtyři děti. Jenže všechno skončilo v den porodu její nejlepší kamarádky, které se snažila od začátku pomáhat. Nakonec se totiž ukázalo, že platí staré dobré pořekadlo: Za dobrotu na žebrotu. Žena bohužel velmi nešťastným způsobem zjistila, že »kamarádka« si za jejími zády užívala s ženatým Travisem a plodem jejich nevěry je právě novorozená holčička.

"Zaslechla jsem nějaké drby ohledně mé kamarádky, která byla těhotná a bez domova, a tak jsem ji oslovila. Cítila jsem potřebu jí pomoci. Právě jsme se vrátily z nemocnice, když jsem šla přebalovat malou, a když otočila hlavičkou, na jejím krku jsem zahlédla vrozenou odlišnost. Když jsem zjistila, že kamarádka stojí vedle mě, podívala jsem se na ni a nemusela nic říkat. Jen sklonila hlavu a podívala se do země. Nezazněla žádná slova, prostě jsem to věděla. Na začátku jsem byla hodně v šoku," cituje vyjádření Hailey Custerové deník New York Post.

Typické znamínkem na krku, které se v rodině manžela Hailey vyskytuje po několik generací, přimělo podvedenou ženu konfrontovat nevěrníka tváří v tvář. Ale pravda, která vyplula na povrch, byla nakonec ještě mnohem bolestivější – přiznal se totiž, že během šestiletého manželství jí byl nevěrný minimálně třicetkrát.

"Byla jsem tu pro ni (nejlepší kamarádku, pozn. red.) na každém kroku její cesty. Dokonce i v nemocnici jsem dostala náramek, který dávají otcům. Když jsem to zjistila, šla jsem ven a jen jsem se modlila. Musela jsem dokázat odpustit kvůli sobě a i svým dětem," dodala čtyřnásobná matka, jejíž příběh viděly už miliony lidí na populární sociální síti TikTok. Přesto, že si prožila jedno z nejhorších ponížení, jaké může žena zažít, dokázala se zvednout ze dna a jít v životě dál. Ale už bez záletného partnera.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.