Žhavá babička Martina Gavriely promluvila o svém těle bez cenzury. Obnažila tajemství, kolik váží hubená a když je při těle

Martina Gavriely
Martina Gavriely
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 11. 2021

Muži se za ní na ulici otáčí s tím, že je minula nějaká sexy modelka. Ženy zase zajímá, v čem spočívá tajemství vypracovaných lýtek. Moderátorka Martina Gavriely (43) se na jaře sice stala babičkou, ale stále se udržuje ve výborné formě. "Necvičím a nic nedělám, co ale umím dokonale, tak jsem se naučila postavu maskovat," řekla pro ŽivotvČesku.cz partnerka muzikanta Marcuse Trana (36).

Na jaře se stala tehdy dvaačtyřicetiletá moderátorka babičkou, když jí první vnouče porodila devatenáctiletá dcera Jessica. Muži jí začali rychle psát, že patří mezi nejsvůdnější babičky ve střední Evropě, ženy zase chtěly vědět, jak často cvičí a kolikrát týdně chodí běhat.

"Já se přiznám, že nedělám vůbec nic. Do 17 let jsem závodně lyžovala, pak jsem přestala a s pohybem je konec. Co umím dokonale, tak skvěle zvládnu postavu maskovat. Pohyb mám ale doma. Dvě děti mám skoro už dospělé, ale to neznamená, že neběhám kolem domácnosti, věci doma musí fungovat. Hlavně mám tříleté dítě, ke kterému v noci vstávám, to samozřejmě s tělem také udělá svoje. Piji čaj matchu, který mě nakopává, takže jsem hyperaktivní a také musím přiznat, že z části jsem podělila i dobré geny," uvedla pro ŽivotvČesku.cz žena, kterou do podvědomí diváků výrazně zapsalo moderování televizních VIP zpráv.

Žena, která se nikdy nestyděla mluvil o přednostech i nedostatcích, také vysvětlila, že má velkou výhodu v tom, že ji nebaví česká kuchyně, která jí přijde tučná až »nechutná«. Když se u Martiny Gavriely česká kuchyně přeci jen objeví, tak moderátorka vsadí na odlehčenou variantu tradičních pokrmů.

"Moje mamka vaří skvěle, ale stojí v tom lžíce a já zjišťuji, že čím jsem starší, tak mám na českou kuchyni menší chuť. Vzhledem k tomu, že mám doma Asiata, tak hodně dělám asijskou kuchyni. Mám ráda také mexickou a italskou kuchyni. Už jsem mluvila o tom, že piji matchu, odmítám kolu i kafe a objevuji raw kuchyni (syrová strava, pozn. red.). Když už si někdo objedná českou kuchyni, tak si ji lehce upravím, třeba do guláše nedávám mouku, chuťově je stejný, ale má jinou konzistenci, protože nezahušťuji. Klasické pečivo nejím, to si raději koupím nějaký drahý kvalitní chléb. Hodně jím zeleninu, ovoce a mám ráda různá semínka. Tu českou klasiku si dopřeji snad jen na Vánoce, kdy snesu vinnou klobásu s bramborovým salátem. Trošičku hřeším se sladkým, nejraději mám gumové medvídky, ale na figuře to není vidět," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz okouzlující žena, která s partnerem Marcusem vychovává tříletého synem. Po narození dostal exotické jméno Lee.

Moderátorka, která fušovala i do modelingu, se smíchem přiznala, že postava se jí mění doslova před očima. Prý záleží na tom, zda myslí na to, jak správně držet ramena a záda, nebo si dělá pohodlí.

"Za nedostatky, které na těle mám, může skutečnost, že jsem byla pětkrát těhotná a mám tři děti. Mám špatná záda, takže když stojím, tak se uvolním a vyšpulí se mi břicho. Dno pánevní i břišní svaly mám povolené, takže když si špatně stoupnu a nehlídám se, tak to vypadá, že jsem pořád v 9. měsíci. Ale když se postavím správně, tak myslím, že po těch pěti těhotenství a třech porodech ta postava není zas tak špatná. Mým bonusem je, že celý život mám hodně hubené nohy, takže do společnosti většinou vyrážím v kratších šatech, abych mohla vystrkovat nohy a klamat tělem," doplnila ve velmi dobré náladě s tím, že když ji fotografové fotí na společenské akci, tak se vždy snaží vystrčit obnaženou nožku, aby profíky zmátla a odvedla jejich pozornost tam, kde je to podle ní nejlepší.

Mnoho žen tají svou váhu nejen před partnerem ale i před vlastní matkou. Martina Gavriely je jiný případ a »práskla« na sebe i to, že by pár kilogramů ráda odstranila.

"Celý život se pohybuji mezi 50 a 60 kilogramy. Když jsem měla »hubené« období, tak jsem měla 49 kilogramů, ale to už mi přišlo, že to není ono. Když jsem byla hodně »tlustá«, tak jsem měla 62 kilo. Teď po čtyřicítce mám trošku nad 60 a ráda bych se dostala tak na 58 kilo, ale je to dřina," dodala pro ŽivotvČesku.cz matka tří dětí, která v minulosti moderovala také reality show Hotel Paradise.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.