Reklama:

Zhubla 45 kilo, ale přebytečná kůže jí 10 let bránila najít lásku. Žena našetřila na operaci a její proměna bere dech

Tyla Gibbonsová před proměnou a po ní
Tyla Gibbonsová před proměnou a po ní
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2021

Jako dospívající dívka vážila výrazně přes 100 kilo a uvědomovala si, že její váha není v pořádku. V jednadvaceti letech se Tyle Gibbonsové (31) podařilo zhubnout téměř 45 kilogramů, ale ztráta hmotnosti měla i své negativní dopady – přebytečnou kůži, která se pro mladou Britku stala na dlouhé roky nepřekonatelným problémem, kvůli němuž odmítala vztah a žila jen se svým obrovským komplexem. To však změnila plastická operace. Dnes je z ní zcela nový člověk, kterého by někdo stěží spojoval s tou osobou, kterou bývala dříve.

Reklama:

Rodačka ze Sunbury jihozápadně od centra Londýna na střední škole trpěla, protože se jí spolužáci posmívali a šikanovali ji kvůli její nadváze. Po letech, kdy se musela potýkat s posměšky okolí a krutými slovy ze strany vrstevníků, se jí jako jednadvacetileté ženě podařilo shodit téměř 45 kilogramů, což byl velký úspěch a progres. Jenže pokud člověk ztratí tolik kil, je přirozené, že mu zůstane i přebytečná kůže. Kvůli tomu se Tyla Gibbonsová uzavřela do sebe a nebyla schopná navázat žádný vztah, protože se za sebe styděla.

Reklama:

Drahou operaci odstranění převislé kůže si tehdy nemohla dovolit, a tak se pokoušela problém řešit cvičením – avšak bez úspěchu. Dlouhých deset let se nedokázala odhodlat k tomu, aby do svého života někoho pustila a zlomila tak blok, který si vytvořila. V průběhu té doby se jí však podařilo našetřit dostatek peněz, aby mohla podstoupit nejen odstranění kůže, ale také plastickou úpravu poprsí. Za všechny zákroky zaplatila 14 tisíc liber (v přepočtu více jak 416 tisíc korun), přičemž její rodiče jí finančně pomohli zaplacením dvou třetin celkové částky.

"S výsledkem jsem opravdu spokojená. Doporučila bych to všem, pokud to zvýší jejich sebedůvěru. Já absolutně nelituju. Bylo to opravdu nepříjemné a bolelo to, ale stálo to za to. Cítím se jako úplně nový člověk. Dívám se na sebe nahá do zrcadla dokonce s mnohem větším sebevědomím, než když jsem oblečená. Dřív moje pochybnosti hodně ovlivňovaly mé vztahy, protože jsem se ve svém těle necítila dobře a předtím jsem se nikdy nechtěla svlékat. Jsem svobodná deset let a dávám to za vinu právě té nejistotě, kvůli níž jsem sabotovala sebe samu... Nikdy neexistoval problém, byla jsem to já," popsala Tyla Gibbonsová dojmy z plastické operace a zpětný pohled na své chování v minulosti, jak uvedl britský deník Daily Mail.

"Jen jsem se chtěla cítit normálně. Mít převislou kůži pro mě nebylo normální a nastaly dny, kdy jsem se kvůli svému vzhledu cítila naprosto rozhozená. Ale dostala jsem se z velikosti 48 na velikost 40, což byl velký rozdíl," dodala blondýnka, která se nyní už nebojí otevřít vztahům a našla v životě nový smysl.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: