Zkažená dovolená Felixe Slováčka a Dády Patrasové: Další teď rozhodně v plánu nemám, svěřil hudebník s tím, co ho rozhodilo

Dáda Patrasová a Felix Slováček
Dáda Patrasová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 3. 2022

Felix Slováček (78) chtěl dostát svému slovu a s manželkou Dádou (65) vyrazil na dovolenou. Bohužel se však odpočinek příliš nevydařil. "Poté, co jsme odjeli, vypukla válka na Ukrajině, takže jsme jen sledovali, co se děje," popsal pro ŽivotvČesku.cz hudebník se slabostí pro krásné ženy.

Po vleklé manželské krizi se na přelomu minulého a letošního roku známý saxofonista Felix Slováček dušoval, že své manželce Dádě, která na něj trpělivě čekala doma, zatímco on dlouhých sedm let udržoval paralelní vztah s mladou výtvarnicí Lucií Gelemovou (38), všechna příkoří vynahradí. Slíbil například, že začátkem roku vyrazí společně na dovolenou.

"Máme v plánu vyrazit spolu na dovolenou, chtěli bychom někam k moři. Ne v létě, ale ideálně už teď na jaře, třeba v březnu, pokud to ovšem situace dovolí a nebude opět vše zavřené," uvedla sama Dáda Patrasová pro ŽivotvČesku.cz před časem. Pokud někdo pochyboval o tom, že rozverný Felix, který je i ve svém věku neustále v pohybu a žádnou zábavu si nenechá ujít, slib dodrží, nejspíš bude překvapený. Již v lednu si manželé prý rezervovali týdenní dovolenou. Bohužel i přes veškerou snahu nešlo vše zdaleka podle plánu.

"Vyrazili jsme na týdenní výpad. Nejen s manželkou, ale také s několika přáteli, dokonce i s mým bratrem. Bohužel se nám dovolená moc nevyvedla, protože poté, co jsme odjeli, vypukla válka na Ukrajině, takže jsme si to vůbec neužili a celou dobu jen napjatě sledovali zprávy," popsal pro ŽivotvČesku.cz slavný hudebník s tím, že nikdo ze zúčastněných si takto chvíle oddechu, jejichž detaily si nechal pro sebe, rozhodně nepředstavoval.

"Další dovolenou teď rozhodně v plánu nemám. Jednak mě čeká hodně pracovních povinností, jednak raději počkáme do léta a budeme doufat, že do té doby se situace nějak uklidní a cestování bude snazší," vysvětlil Felix Slováček, který si velice užívá, že pandemie koronaviru pomalu, ale jistě ustupuje, a tak může opět vystupovat před živým publikem.

"Mám naplánovanou řadu koncertů s orchestrem, čeká mě také vystupování na několika plesech a další kulturní akce, takže to určitě bude pěkné," dodal pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček s tím, že mu živé vystupování již opravdu chybělo a jeho umělecký život byl bez něj doopravdy smutný.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.