Zmizelo břicho, narostly svaly. Martin Zounar se dál mění k nepoznání. S hrdostí v hlase svěřil, kolik aktuálně váží

Herec Martin Zounar
Herec Martin Zounar
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 11. 2021

Herec Martin Zounar (54) se začátkem roku rozhodl, že zhubne nadbytečné kilogramy a pustil se s maximální disciplínou do práce. Drastickým dietám se vyhnul obloukem a raději kontaktoval odborníka. "S panem docentem Martinem Matoulkem jsme došli ke shodě, která mi vyhovuje. A opravdu se musím pochválit, že k dnešku si stabilně udržuji váhu 103 kilogramů," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický herec, který v úvodu svého boje s váhou měl téměř 120 kilogramů. Dokazuje tak, že když člověk chce, je možné vše.

"Držím to už více než tři čtvrtě roku a teď, jak začala sezóna, tak pracovních věcí je skutečně hodně. Ale už to pro mě v rámci úpravy hmotnosti je stabilizační záležitost, která mě opravdu baví. Musím říct, že nadále cvičím, ale mám kvůli práci úspornější režim, kdy se jedenkrát v týdnu dostanu do posilovny. Ale každý den mám penzum, tedy že udělám sto cviků na břicho a sto dřepů a je to věc, která je za chvilku hotová. Mám to rozfázované, jak se objeví během dne volná chvíle a vlastně sám to vnímám jako kolorit, který už ke mně patří," prozradil pro ŽivotvČesku.cz herec, kterého si diváci zamilovali nejen v seriálových rolích, ale významné popularitě se těší i v divadle.

Parádní váhu 103 kilogramů si Martin Zounar drží přibližně pět měsíců a jak sám říká, ani dietní chybka už jeho stabilitu v souvislosti s hmotností nenaruší.

"I po tradiční svatomartinské huse nepřišel žádný výkyv, drží se to stále stejně, a to mi dělá velkou radost. Pravda ale je, že první tři měsíce to tak jednoduché nebylo, dnes to je ale můj životní styl," zdůraznil respektovaný umělec pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jeho rada pro lidi, kteří chtějí opravdu kvalitně zhubnout, je jednoduchá. "Vyhledat odborníka, lékaře, který tomu rozumí," dodal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.