Známe pohlaví miminka Bohuše Matuše: Předpověděla mi to slavná kartářka, říká partner sedmnáctileté Lucinky

Bohuš se svou partnerkou Lucinkou.
Bohuš se svou partnerkou Lucinkou.
Foto: Archiv Bohuše Matuše / nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 7. 2020

Zpěvák Bohuš Matuš se stane brzy otcem. Redakci Život v Česku.cz to před dvěma dny potvrdil v audiorozhovoru. Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucie je ve 20. týdnu těhotenství. Prvního společného potomka by měla přivést na svět koncem roku. A jak se redakci Život v Česku.cz podařilo zjistit, bude to holčička.

"Ano, Lucinka je těhotná. Rozhodli jsme se, že budeme rodina," potvrdil pro Život v Česku.cz před dvěma dny nadaný zpěvák s tím, že jeho životní partnerka je ve 20. týdnu těhotenství.

Redakci Život v Česku.cz se podařilo následně exkluzivně zjistit, že partnerům se koncem roku narodí dcera, na kterou se velmi těší. "Je pravda, že kartářka Barbora Kočková nám předpověděla narození dítěte. Předpověděla nám dceru. A já si osobně myslím, že právě tato kartářka ví, co říká," řekl pro Život v Česku.cz zpěvák. Aktuálně kupují výbavu pro miminko v barvě růžové.

"Snad nebudeme po porodu kupovat modrou. Uvidíme," usmíval se talentovaný zpěvák. "Těšíme se nejen my, ale celá rodina. Jsem rád, že Lucinka má skvělé rodiče," dodal zpěvák, který si nedělá starosti s tím, že s Lucinkou je dělí třicet let věkového rozdílu.

"Podstatné je, že nám láska kvete a my budeme šťastní rodiče," má jasno ve vztahu s mladší Lucií zpěvák.

Co všechno řekl o narození svého prvního potomka zpěvák Bohuš Matuš pro Život v Česku.cz, si poslechněte v exkluzivním audiorozhovoru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.