Zuzana Bubílková je ve formě ve všech směrech. Po žízni jako Dáda se odhalila ve stylu Radky Třeštíkové na červeném koberci

Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
Foto: Herminapress
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 7. 2022

Spisovatelka Radka Třeštíková (41) svým outfitem na červeném koberci na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary způsobila pozdvižení. Proslulá komička Zuzana Bubílková (70), která nedávno pobavila Čechy hláškou o žízni jako Dáda, si vzala na paškál i ji. Na zámku Třešť se objevila v outfitu jako přes kopírák, a dokonce i s totožným tetováním. "Tetování jsem si na břicho namalovala sama tužkou na obočí. Nešlo to pak smýt, ještě teď ho tam mám," řekla Zuzana Bubílková.

Minimalistický top a kostkovaná sukně s vysokým rozparkem. Takový outfit vynesla na červený koberec v Karlových Varech spisovatelka Radka Třeštíková a dalo by se říci, že byla více odhalená než zahalená. Kritiku si vyslechla a přečetla nejen od diskutujících na sociálních sítích, ale také od fanoušků a od stylisty Káji Pavlíčka.

"Dobře, všichni víme, že tohle byl zkrátka veliký přešlap. Je to bohužel velké nedodržení předepsaného dress codu, což je v zásadě urážka hostitele, společensky je to opravdu nepříjemná situace. V současnosti navíc přílišná odhalenost není vůbec in, naopak je v kurzu spíše rafinovanost," řekl k outfitu spisovatelky pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček.

Kromě kritiky vzniklo na adresu modelu Radky Třeštíkové také mnoho vtipů. Na paškál si spisovatelku a její karlovarský oděv vzala i slavná komička Zuzana Bubílková, která před několika dny rozesmála Česko, když ukázala, co je mít žízeň na Dádu.

Zuzana Bubílková využila návštěvy zámku Třešť, který připomíná příjmení spisovatelky, aby oblékla outfit jako přes kopírák. Místo topu si vzala růžový vrchní díl plavek, pod kterým nechybělo tetování černého trojúhelníku, a to přesně takového, jakým se ve skromném oděvu pochlubila Radka Třeštíková.

"Potřebovala jsem styl trošku na plovárnu, trošku do fitka a trochu sado maso. Největší problém byl se sukní. Takový kanafas v Třešti na zámku nemají. Hrábla jsem do vlastních zdrojů a model à la Třeštíková byl na světě. Vyřešila jsem i kruh do nosu. Dělám náhrdelníky z korálků a kruhový komponent jsem našla. Tetování jsem si na břicho namalovala sama tužkou na obočí. Nešlo to pak smýt, ještě teď ho tam mám," řekla Zuzana Bubílková.

Radka Třeštíková si za svůj outfit na červený koberec nasypala na sociálních sítích popel na hlavu a omluvila se. Na festivalu nepochybně vyčnívala z davu a po sprše kritiky, jakou za to dostala, se od ní zřejmě už podobný kousek očekávat nedá.

"Ona to určitě věděla, že udělá rozruch. To by se pak několikrát neomlouvala. Ale jak jinak chcete, aby si vás všimli? Dneska musíte šokovat a přesně to Třeštíková udělala. Dneska i babičky v zapadlé vísce vědí, že je Třeštíková spisovatelka. Takové okamžiky jsou koření festivalu a na ně by, tedy podle mého, měli satirici reagovat. Tak jsem to udělala," dodala Zuzana Bubílková.

Zuzana Bubílková je moderátorkou a také komičkou, jejíž doménou je satira. Že jí smysl pro humor nechybí, to je v tuto chvíli jasné, stejně jako to, že přestože je sedmdesátnicí, tak je v obdivuhodné formě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.