91letá jeptiška prodává svoje panenství, aby získala peníze na opravu katedrály Notre-Dame

Jeptiška
Jeptiška
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 4. 2020

Požár pažířské katedrály Notre-Dame byla národní tragédií. Téměř po roce pořád není opravená. 91letá jeptiška se proto rozhodla vzít výběr peněz na přestavbu poničeného katolického svatostánku do vlastních rukou.

Antoinette DeBasile (91), dominikánská sestra řádu Uvedení přesvaté Bohorodice do chrámu, se chce obětovat za záchranu pařížské katedrály Notre-Dame. Prodává svoje panenství, aby získala peníze na její přestavbu!

Katedrála shořela v létě 2019 a stále není opravená. Požár nejvíc odnesla věž katedrály.

Sestra DeBasile vstoupila do dominikánského řádu jako 16letá. "Celý svůj život jsem zasvětila jen a pouze Bohu, který mě teď požádal, abych podstoupila tu největší oběť k záchraně tohoto pařížského svatostánku," napsala Antoinette v otevřeném dopise médiím.

"Dostávám neuvěřitelné nabídky, jedná se o sedmimístné částky, samozřejmě v eurech. Nejvíc peněz nabízí šejk ze Saúdské Arábie. Muslimům ale příliš nevěřím, proto si radši počkám na nějakého katolíka," dodala odhodlaně.

GALERIE: 91letá jeptiška prodává svoje...

Nikdy neviděla mužské přirození

Sestra také prozradila, že má ze sexu strach, ale pro Boha by udělala cokoliv.

"Nebudu lhát, jsem zkrátka zvědavá, jak to celé vůbec probíhá. Nikdy jsem neviděla penis na vlastní oči, dívala jsem se jenom na internetu," smála se sestra.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.