Bílému manželskému páru se narodilo černé dítě. Matka to vysvětluje kávou, kterou její manžel ráno pije

rr
rr
Foto:
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 4. 2020

Když ve čtvrtek kolem osmé hodiny ranní jednatřicetiletá Španělka porodila ve Fakultní nemocnici ve Valencii zdravou tříkilovou dcerku, čekal všechny přítomné velký šok. Ačkoliv oba rodiče mají bílou barvu pleti, dítě bylo černé.

Překvapený muž se nedlouho po samotném porodu své manželky zeptal, jestli ho podváděla. Rychle potom dodal, že není rasista a na barvě pleti mu samozřejmě nezáleží. Jeho manželka ho utvrdila, že k ničemu takovému nedošlo a pak rychle přispěchala s velmi důvěryhodným vysvětlením.

Může za to černá káva

Dle jejího mínění byla na vině černá káva, kterou si muž každé ráno už několik let dopřával před odchodem do zaměstnání. K celé situaci se o několik hodin později vyjádřil tamnímu bulvárnímu plátku:

„Nyní se cítím velmi špatně, protože jsem pochyboval o své partnerce. To byla hloupost, je totiž pravda, že už dlouhá léta piji každé ráno šálek černé kávy. Takže je naprosto logické, že to ovlivnilo barvu našeho dítěte. Své partnerce věřím a myslím, že v žádném případě není potřeba provádět test otcovství," vysvětlil muž.

Pozn.: Vzhledem ke skutečnosti, že článek byl zařazen do kategorie Fake news, se o fake news opravdu jedná. To lze jasně poznat z faktu, že takto odporně by žádná žena svému muži lhát nemohla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.