Bronz z mistrovství světa pro motorové paraglidisty mezi pylony

ctk-protext |
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2023

Praha 9. června 2023 (PROTEXT) - Co se nepodařilo paraglidistům létajícím bez motoru, to se podařilo paraglidistům s motorem v disciplíně - rychlostní slalom mezi pylony plujícími na vodě. Český národní tým získal bronzovou medaili v pořadí na 5.

Praha 9. června 2023 (PROTEXT) - Co se nepodařilo paraglidistům létajícím bez motoru, to se podařilo paraglidistům s motorem v disciplíně - rychlostní slalom mezi pylony plujícími na vodě. Český národní tým získal bronzovou medaili v pořadí na 5. FAI mistrovství světa ve španělském Bornosu. Druzí byli Katarci, kteří ovládli loňské mistrovství světa, které se konalo v Česku na vodní nádrži Nové Mlýny, a první místo bral tým Francouzů.

V kategoriích jednotlivců získali na tříkolkách Milan Klement 5. místo a Václav Procházka místo 7.

Z 27 závodníků na krosnách byl pak Luboš Halama 10., Aleš Tryml 13., Alois Šinogl 16. a 17. Jiří Švůger.